Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1969 İstanbul'unda açmışım gözlerimi bu dünyaya... Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu, şimdiki adıyla ''İletişim Fakültesi'' nden mezun olduktan sonra da, diplomalı ama işsiz gazeteciler ordusuna katıldım. Diplomam dösek altı nöbetinde yıllardır ?? Haa!.. Şunu da söylemem gerek ki; evlerde, sokaklarda, gazetelerde, ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yeryüzü iftariymiş..

Siz sanırım olayı tamamen yanlış anlamışsınız. Böylesine bir güzelliği ''çirkinlik ve aşağılanma'' olarak değerlendirebildiğinize göre, üzülerek söylemek zorundayım ki; hatta hiç anlamamışsınız! Sadece gönül birlikteliğiyle oluşturulan o yeryüzü sofralarının Beyoğlu Belediyesi ile uzaktan veya yakından ilgisi yok! Bu değerli ''kardeşlik sofraları'' beledige desteği bir yana, belediyeye rağmen kurulmuş mütevazı sofralardır. İnsanların, karınca kararınca kendi yanlarında getirdikleriyle kurulan, madde yönünden zayıf kalsa bile, ''manen çooook zengin ve doyurucu'' sofralardır. Siz Beyoğlu Belediye'ni, göstermelik kurulan şaaşalı sofralarda arasanız sanırım daha isabetli bir tutum olacaktır. Diyojen'in dediği gibi; BELEDİYE GÖLGE ETMESİN YETER, BAŞKA İHSAN İSTEMEZ..

11 Temmuz 2013 10:53
Öyle güneşli bir gün…

Öyle iç ısıtan bir yazı, sanki kalbine güneş değmiş gibi :-))))

28 Haziran 2013 02:42
Asi Güvercin’e ne içirdiniz?

Bu teknik prablım ne menem bi pırablımdır bilmiyorum, uzun süredir Blog Mahallesi'ne uğramadığım için haberim de olmadı açıkçası. Ama ayran mevzuuyla ilgili iki çift laf etmek isterim elbette. Ayranla zaten çok mesafeli bir ilişkimiz vardı bu güne değin, ama son yakıştırmalardan sonra buzzz gibi soğudum kendisinden desem yeridir. Tekirdağlı olmamın bu duruma etkisi ne orandadır bilemem, ancak ''Yaşasın benim mahalli içkilerim'' bea :))) Allah hem bilgisayarınıza, hem de Milliyet Blog'a acil şifalar versin :))

08 Haziran 2013 17:09
 
Toplam blog
: 121
Toplam yorum
: 889
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 2109
Kayıt tarihi
: 22.06.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster