Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Kırşehir Erkek İlköğretmen Okulu'nu, İzmir Buca Eğitim Enstitüsü Türkçe Bölümünü, İstanbul Çapa Müfettişlik Kursunu, Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Tamamlama Programını bitirdi. Ağrı, Kırşehir, Isparta, Denizli, Bilecik, İçel, Tekirdağ, Edirne ve İstanbul illerimizde milli eğitimin değişik kademelerinde öğretmenlik ve yönetici..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Anadolu'da Müfettiş Olmak

Yazınızı içselleştirerek okudum Sn Koçak. Hasbelkader 20 yıl kadar da o görevi ben yaptım. Doğrusu beni mutlu etmedi!Her müfettiş başka havalardan çaldı. Müfettiş şiirimi okuyabilirsiniz. Esenlikler dilerim. https://www.antoloji.com/mufettis-4-siiri/

04 Mayıs 2018 17:25
Simavlı şair Ali Abdülkerimoğlu

Ali Bey, iyi bir insandı.Osman Karaaslan'ın düzenlediği Simav Şiir Etkinliklerinde tanıştık. İlgisini gördüm.Yeri aydınlık olsun!

23 Haziran 2017 08:41
Parayı veren diplomayı alır (mı)

Sizin anlattıklarınız görünen parasal sorunlar... Ancak, bu özel üniversitelerin daha ne olumsuzlukları var, biliyor musunuz? Kısaca değineyim: Benim evim bir özel üniversiteye yakın... Öğrenciler, sabah gidip bir saat kadar sonra tıklım tıklım belediye otobüsüyle okuldan dönüyorlar. Onlarla kısa sohbetimiz oluyor. Bizim öğrencilik yıllarımızda sabah okulumuza gider, akşamüstü okuldan dönerdik. Oysa siz her gün bir saat gidip dönüyorsunuz ya da kimi günler okula bile gitmiyorsunuz. Bu nasıl öğrencilik, aldığınız diploma ile ne yapacaksınız? İçinize sinecek mi? Dediğimde aldığım yanıt:" Biz, tam gün ders yapsak kafayı yeriz!" demesinler mi...Şaştım ve üzüldüm doğrusu!

01 Mayıs 2017 09:08
 
Toplam blog
: 566
Toplam yorum
: 453
Toplam mesaj
: 44
Ort. okunma sayısı
: 1396
Kayıt tarihi
: 18.08.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster