Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ankara doğumluyum. İstanbul'da uzun yıllar özel sektörde çalıştım. Halen, kayıtlı-ruhsatlı malî müşavir olarak, ortağı olduğum danışmanlık firmasında hizmet vermekteyim. Meslekten ayrı olarak, bazı yerel basın ve haber sitelerinde siyasî, sosyal ve ekonomi içerikli köşe yazıları yazmaktayım.  2005-2009 Türkiyesi'nin siyasî..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Peynir Peynir Olalı…

Harika bir konuya değinmişsiniz. Müthiş bir kadın başarısı. Erkeklerde destek olmuş. Canım Atatürk, öncülük etmediği bir konu neredeyse kalmamış... Kaşkaval peynirinin öncüsü olduğunu ilk kez duyuyorum. Kaleminize sağlık.

27 Şubat 2019 22:02
Kuzucukların Seninle Hep En Güzel Rüyalarını Gördü

Merhaba, Bu güzel yazınız için kutluyorum. Adile Naşit gibi değerlerimizin duygusuz insanlarca siyasi malzeme yapılması bizleri de çok üzdü. Ne yazık ki son yıllarda iyiye ve güzele dair ne varsa saldırıya uğruyor, değersizleştiriliyor; yok edilmek isteniyor. Sevgisiz bir toplum olma yolunda hızla ilerlediğimiz bu günlerde sevgiyi temsil eden tüm değerlerimize sahip çıkmak zorundayız. Sevgiyle...

10 Haziran 2018 13:02
Bloğa veda ederken

Merhaba, Sözlerinizde haklısınız. Ben 2004 yılından beri hem blog da hem de başka yerel haber sitelerinde yazıyorum. Siteler özgürce yayınlıyorlar ama Milliyet Blog'da bazen yazılar bir kaç gün bekliyor..."Son blogum" demeyin çünkü bir kere başlayınca bırakmak çok zor oluyor, yazmak adeta bir hayat tarzına dönüşüyor. Ben bir kaç kez bu karara vardım. uzun zaman yazmadım ama Türkiye'de o kadar çok olay var ki, yazmadan duramıyorum. Siz de bırakmayın. yazabilen insanların söyleyecek çok sözleri vardır. Biraz dinlenin sonra yine devam edersiniz. Siz de Allah'a emanet olun!

04 Kasım 2015 15:45
 
Toplam blog
: 512
Toplam yorum
: 633
Toplam mesaj
: 80
Ort. okunma sayısı
: 1078
Kayıt tarihi
: 09.06.06
 
 
Yazarı paylaş
 • Tümünü göster
 
 
 

 
 
   
   
   
  • siyaset [240]
  • Güncel [172]
  • Sosyal Yaşam [25]
  • Kütür-Sanat [8]
  • Cumhuriyet Bayramı [7]