Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Merhaba, MilliyetBlog 'un ilkeli yönetiminin yanı sıra; sağlamış olduğu sürekli gelişim içindeki teknik imkan ile başlamış olduğum yazma serüvenim, gerek iş yaşamımdaki oldukça yoğun dönem ve gerekse özel yaşamımdaki düzenleme; yerimi bulma süreci ile -bu güzel serüvenim sekteye uğradı- koptu. Kısacası, hayat bazen her bir..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
10 Milliyet Blog yazarı veya okuyucusuna Demirci Mehmet Efe I kitabı hediye

Yaşamımızın neredeyse her alanında, maalesef fayda odaklı yaşar olduk. Bunda, sürekli yaşar olduğumuz ekonomik krizlerin de etkisi olsa gerek. İnsanoğlu gününü kurtarma derdine düşünce; uzun vadeli ve sağlıklı şekilde düşünemez oluyor. Edebiyat alanında da; ticari zinciri oluşturan halkaların ortak menfaatleri söz konusu olduğunda; edebi ve/veya tarihi değeri olan eserlerden de para kazanılması mümkün oluyor. Kanımca eser sahibinin tanınması, onlarca yıla dayanan çabasının karşılığını maddi açıdan da alması ve yeni eserler için kaynak bulması an meselesi! Milliyet Blog 'da konu olduktan sonra, gerisi gelecektir. Bu yorumdan sonra ben de fayda nedenimi açıklayayım bari :) Bu serinin 3.ve 4.ciltlerini istiyoruuuumm:)) Sağlıklı ve Sevgi dolu günlerde...

14 Ocak 2009 07:55
Blog hediyesi; Ünal ağabey

Ülkemizin gerçek değerlerinin "Ünal ağabey"iniz ve onun gibi insanlar olduğu muhakkak!. Kendini ön plana çıkarmadan çevresine ışık saçan, sevgi ile üreten, yaşamı deneyimleyen insanlar. İyi ki tanıttınız.:) Bir öğretmen çocuğu olarak, candan teşekkürlerimle.

11 Temmuz 2008 17:52
Beter olasın

Hangi Felezof:) demiş hatırlamıyorum, sanırım şöyleydi; "Homo homono lupus" (insan insanın kurdudur). Niyet kötü ise, kötü niyete uygun olan çözümleri bulmak çocuk oyunu gibidir "insan" için!.. Önemli olan; İNSAN olabilmek ve bu yönde; sürekli, samimi çaba sarf edebilmektir. Ne kadar dolu-dolu, içten yazıyorsunuz. Kutlarım Can-ı Gönülden, Saygılarımla.:)

10 Temmuz 2008 23:48
 
Toplam blog
: 38
Toplam yorum
: 34
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 627
Kayıt tarihi
: 21.09.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster