Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
yucel evren

Yorumunuzu aldım.. sağolun.. duyarlılığınız için.. her şey ortada uzatmak gereksiz.. Atelyedeki arkadaşlarda size selam ederler..

23 Mart 2017 17:05
CEVAP

Atelye tuttu aslında.Ancak blog yazarları yerine fikir ve eleştiri kısa cümle-cümleciklerle etkili olur.Ör.Bugün atelyede halkoylaması konuşuldı gibi.Ben hayır vereceğim mesela.Çok sık blogçuları başlıklara taşımanız eleştiri konusu olabilir.Atelyeyi kapatırsanız maksatları hasıl olmuş olur.İktidar yalakalığıyla makam ve çıkar sağlayanlar ne çok günümüzde.Fikirlerini satmayan sağlam duruşlu insanlardır.Yeniliklere din elden gidiyor diye saldırılar olmuştur.Doğru bildiğiniz yolda kervanıyürütebilmek önemli olan. Eski bir söz ama hala geçerli,it ürür kervan yürür.Atelyedeki arkadaşlara selam.

24 Mart 2017 15:58
Kadri KANPAK

İsmail bey merhaba, blogumu düzenleyip yeniden yayına verdiğim için yorumunuz silindi kusura bakmayın... http://blog.milliyet.com.tr/lobiler--devletler--hukumetler-ve-ortadogu/Blog/?BlogNo=554948 linkine lütfen yorumunuzu tekrar bekliyorum. Selamlar.

01 Mart 2017 11:38
Kadri KANPAK

Cevabınıza ve içeriğine çok teşekkür ediyorum, beni izlediğinize ve anladığınıza çok sevindim. Bu nedenle tanışmış olduk. Yorumlaşmak dileğiyle, gönül hoşluğuyla... (Bu iki mesajlaşmamızı silebilirsiniz)

09 Şubat 2017 19:24
CEVAP

Teşekkür ederim.Başarı dileklerimle.

10 Şubat 2017 15:45
Kadri KANPAK

YAYIN dışı; İsmail bey Mustafa ATİLLA'YA yazdığınız tepki yorumunuzun İNSANİ niteliğine saygılarımı sunuyorum. Beyefendi ile 3 defa uzun zamanlı sohbet ettik ve iki buluşmamızın içeriğine dair blog yazdım, çokça yorumlaşma larımız olmasına rağmen demek ki beni anlamamış veya blogtan kendisine dair bir rahatsızlığızı olmuş. Gönül hoşluğuyla

05 Şubat 2017 19:32
CEVAP

M.Atilla bey yazılarında kesin hüküm veren cümleler kullanıyor. Örneğin gerçek dış,devamında da hoş bulmadığım bir kelime vardı.O yazınızı ben de okudum. Yorumumda da yazdım zaten. Gerçek dışı olduğunu delillendirmesi gerekiyor. Böyle isim vererek okuyanlar karşısında zihin bulandırmaya neden oluyor. Madem yazılanı gerçek bulmadın,daha teknik, yazı sahibini rencide etmeden, ' .... gerçek olmadığı kanaatını taşıyorum' şeklinde olabilirdi.Ben sizin takip edebildiğim kadarıyla bilerek okuyucuyu yanıltıcı bir yazı yazmayacağınıza inanıyorum.Diğer yorumlar dikkat edersiniz olumlu, memnuniyetlerini belirtiyorlar. Son yazınızda da isim vermeden gereken cevabı vewrmişssiniz. Size de bu yakışır. Saygılarımla,esen kalın.

07 Şubat 2017 01:06
yılmaz çetingöz

İsmail bey yanlışlıkla yorum bölümü onay butonunu tıkladım.Onun için mesaj yazmak zorunda kaldım.Kutlama ile ilgili yorumunuza teşekkür ederim.Dayanışma derneği mükemmel bir fikir.Teşekkür ederim.Saygılarımla.

04 Nisan 2016 11:18
CEVAP

Yılmaz bey,nazik mesajınız için teşekkür ederim,toplantınızın başarılı geçmesini temenni ederim.Saygılarımla.

04 Nisan 2016 16:47
yılmaz çetingöz

İsmail bey yanlışlıkla yorum bölümü onay butonunu tıkladım.Onun için mesaj yazmak zorunda kaldım.Kutlama ile ilgili yorumunuza teşekkür ederim.Dayanışma derneği mükemmel bir fikir.Teşekkür ederim.Saygılarımla.

04 Nisan 2016 11:18
Ümit Culduz

Teşekkür ederim efendim. İnce ayrıntıları yakalamak kolay değil. Tekrar teşekkürler.

12 Şubat 2016 22:02
CEVAP

Merhaba sayın Culduz,nazik mesajınız için teşekkür ederim. Oyazıyı okuyunca Büyük Türkçe Sözlüğe baktım herif ne demek, gerçi biliyorum,anadoluda adamlara kadınları benim herif der bazen.Ancak aşağı görme anlamı da var. Canım sıkıldı o yorumu yazdım.Yayınlaması epey gecikti, sanırım kim bu diye sayfamı inceledi. Hukukumuz var diyor olmaz ama o yazıyı baylar da bayanlar da okuyor.İşte tahsili ne olursa olsun bir yazarın kültür seviyesi yazılarından anlaşabiliyor.Tekrar teşekkür ederim,saygı ve sevgilerimle.

12 Şubat 2016 23:15
Ata Kemal Şahin

http://blog.milliyet.com.tr/gorunur-blogger-olmak--/Blog/?BlogNo=234111

19 Kasım 2015 21:32
CEVAP

Sanıyorum blog yazınız,ulşırsam okurum,teşekkürler

19 Kasım 2015 22:40
Ahmet YILMAZ

Başarıyı tek başımıza da elde edebiliriz. Ama yaşadığımız mutluluğu paylaşamazsak, o başarıdan hiç zevk alamayız. Bayramlar, bireylerin “toplum” olmasını sağlayan manevi harçlardır. Her yıl, daha üst basamaklara çıkarmamız gerektiği halde, onu biz kendi ellerimizle iğdiş ettik. Aile fertlerinin yılda iki kez de olsa bir araya gelmesini, sevgiyle kucaklaşmasını sağlayan bayramları, tatil niyetine kullanıp, büyüklerimizden uzaklara kaçtık. Bir “el öpmek”ten bile kaçındık. Sonra da sevgiye ve saygıya hasret, ya da yabancı bir toplumla karşılaştık… Bayramlaşmak tek kişiyle yapılacak bir eylem değil… Birbirimizle, her birimizle ayrı ayrı bayramlaşarak, onun hazzını yaşayacağız ki, sevincimizi paylaşabilelim… Bu duygularla bayram sevinci içinde geçen sağlıklı, mutlu, başarılı bir ömür diliyorum. Selam ve saygıyla…

19 Ağustos 2012 18:34
CEVAP

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim Ahmet bey, hayırlı bayramlar dilerim.

19 Ağustos 2012 20:43
Ahmet YILMAZ

Her yıla yeni bir umutla girmek âdet olmuş... Oysa yıllar hayatımızın bir parçası değil, zamanın bir parçası. Günden güne, aydan aya, yıldan yıla geçmekle insan hayatında bir şey değişmez. Sadece ömrümüz kısalır, o kadar... Biz yine de hep beklentilerle girdik yeni yıllara... “Bu yıl daha güzel geçsin” dileklerimizi hiç eksik etmedik dilimizden. Çoğumuz hayal kırıklığına uğradık, umduklarımıza erişemedik. Şimdi 2012 yılının daha kötü geçeceğine dair çeşitli söylentiler var. Belli mi olur, tam tersine bizim için her şey daha güzel oluverir. Sonuçta bu kararı veren yüce bir varlık var. Sevgi, saygı ve selâmlarımla yeni yılınızı kutluyor, beklediğinizden daha güzel geçmesini diliyorum.

02 Ocak 2012 12:36
CEVAP

Bu güzel temennilerinize katılmamak mümkün değil,barış için, yaşanılır bir dünya için bir şey yapabilirsek ne mutlu bize.2012 YILINDA HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN,SELAMLAR SAYGILAR

02 Ocak 2012 14:07
Toplam blog
: 491
Toplam yorum
: 350
Toplam mesaj
: 18
Ort. okunma sayısı
: 214
Kayıt tarihi
: 15.03.11
 
 

A.İ.T.İ.A Yönetim Bilimleri Fakültesini bitirdim. Kütüphaneci ve Maliyeciyim. Emekli oldum. İlgi al..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster