Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Bir 3 Mayıs sabahı leylek getirdi beni dünyaya. Adetmiş, hemen ismimi dualarla kulağıma fısıldasın diye bir hoca çağrıldı. Dün gibi hatırlıyorum aksakallı nur yüzlü ihtiyar adamın söylediklerini. “Koçum” dedi ve sadece benim duyabileceğim bir tonda “senin adın Mustafa Atilla olsun ama sen sen ol bundan sonra insanlardan du..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Ana ve babaların suçu yok mu?

Ana ve babalarında birçok konuda suçlu olduklarına bende kesinlikle katılıyorum. Ancak ne var bir anne ve babayı asmakla sorun çözülmüyor. Çünkü o anne ve babanın da anne ve babası vardır ve o anne ve babalarında anne, babaları vardır. Netice olarak anne babaları teker teker asmaya kalktığımızda da bu iş Havva anamıza ve Adem babamıza kadar gider. Ben şahsen anne ve babaların çocuklarını eğitmelerinin önüne geçilmesi gerektiğine ve çocukların mutlaka çok iyi eğitim almış öğretmenler tarafından eğitilmeleri gerektiğine inanıyorum. ama bu seferde o çok iyi eğitilmiş öğretmeleri kimler eğitecek sorusuyla karşı karşıya kalıyoruz ve buna da benim verebilecek bir cevabım yok. Sevgi ve selamlarıma

17 Ekim 2020 10:48
Özür dilemenin gâvurcası

12 sene evvel yayınladığım ve sonrasında güncelliği geçtiği için yayından kaldırdığım bu blogu bugün tekrar yayına aldım. İlk yayınladığında "Özür dilemenin de bir adabı vardır" olan başlığı tekrar yayına almak istediğimde başlık 30 karakterden daha uzun olduğu için başlığı kısaltmak zorunda kaldım. 12 sene önce Ermenistan'dan özür dilemek bir ara çok modaydı ve bende bu günlerdeki Azerbeycan - Ermenistan çatışmasının çıkması üzerine bu blogu tekraren yayınlamakta fayda görüyorum. Türkiye ve İslam dünyası zaten çok uzun zamandır Hıristiyan dünyasının saldırısına maruz kalmaktadır ve Ermeniztanın durup dururken Azerbeycan'a saldırmasını bu açıdan da değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum.

04 Ekim 2020 21:51
2014 Kobani Olayları ve CHP

"Daha başka ne diyeyim ki?" diyorsunuz, bence günümüz CHP'si Atatürk'ün kemiklerini sızlatıyor diyebilirdiniz. Selamlar

02 Ekim 2020 11:46
 
Toplam blog
: 23
Toplam yorum
: 1955
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 31883
Kayıt tarihi
: 08.10.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Etsi omnes ego non