Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hayata, hüzünlere, vedalara, sevinçlere sayfalarda yeniden can bulan bütün hislerime arkadaş şimdi yazılarım. Beklentilerim umutlarımla güzelleşiyor. Satır aralarında buluştuğum her biri benim için değerli olan yazılarımlayım bugünlerde...  Paylaşmak, anılarla yeniden buluşmak, özlemlerle kavuşmak, eskiye yeniye ait her ne vars..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Beynimizdeki virüsler

Ah o beynimizi yiyen virüsler! Ben de zaman zaman arındırıyorum kendimi söz ettiğiniz virüslerden, iyi de geliyor, keyfime bakıyorum bir süreliğine de olsa, ama hayat hep böyle saf ve berrak olsaydı diyerek virüslerden kurtulmanın imkânsızlığıyla gerçeklere dönüyorum yeniden. Ne yapabiliriz ki hayat devam ederken, tesellilerimiz sevdiklerimiz, evlatlarımız, sağlık olsun Yurdagül Hanım... Tüm olumsuzluklara rağmen iyi bayramlar dileyeceğim yine de size, en içten sevgilerimle.

23 Haziran 2017 14:07
Ne olur ağlama...

Bu nasıl bir İstanbul aşkı! Ne güzel ne duygulu bir sesleniş böyle Ayşegül Hanım, ağlamasın tabii o masal şehir, duyar elbet sizi:) Güzeldi, gönlünüze sağlık, selam ve sevgilerimle.

22 Haziran 2017 02:01
Olur bazen öyle

Bazen de aklımıza bile gelmeyenleri yaşatır hayat ya da olsun diye ısrarla istediklerimizin olmadığına sevindirir. Hayat işte! Yaşayıp gidiyoruz böyle böyle, düşündürdü cümleleriniz, güzeldi Aykar Hanım, güzellikler diliyorum size, selam ve sevgilerimle.

22 Haziran 2017 01:52
 
Toplam blog
: 72
Toplam yorum
: 604
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 929
Kayıt tarihi
: 11.05.15
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Hayattan söz edilirdi, Zor denirdi, Ve ardından susulurdu mutlaka, Didem Madak