Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hayata, hüzünlere, vedalara, sevinçlere sayfalarda yeniden can bulan bütün hislerime arkadaş şimdi yazılarım. Beklentilerim umutlarımla güzelleşiyor. Satır aralarında buluştuğum her biri benim için değerli olan yazılarımlayım bugünlerde...  Paylaşmak, anılarla yeniden buluşmak, özlemlerle kavuşmak, eskiye yeniye ait her ne va..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Çocuk!

Çocuk olmak çok güzeldir ama bilinçli bir ailenin çocuğu olmak ne kadar özeldir. Hayal etmeyi, üretmeyi ve sevinçle gülmeyi bir öğretmen, anne ve babadan başkası veremez çocuğa. Şiir de çok duyguluydu ve paylaşımınız oldukça anlamlıydı Cemile Hanımcığım, duyarlılığınız için teşekkürler, sevgi ve selamlarımla.

23 Mart 2017 17:53
Bülbül ile Gül

Sevgiye aşka dair ince dokunuşlar olan güzel bir denemeydi. Bülbülün sevgisinden vazgeçmeyişi karşısında gülün mahçupluğu ve aşk... ne kadar da özeldir o duygular.. Güzeldi, elinize sağlık Naci Bey. Selam ve sevgiyle.

22 Mart 2017 22:59
Ben bir kadınım.

Zarif, incecik ve saygıyla sevgiyle dolu sımsıcak duygularınızı ve de çiçeklerinizi içimde hissettiğim ne güzel bir selamlama :) Öpüyorum ve sevgilerimi iletiyorum güzel yüreğinize Yurdagül Hanımcım.

21 Mart 2017 00:46
 
Toplam blog
: 73
Toplam yorum
: 509
Toplam mesaj
: 10
Ort. okunma sayısı
: 853
Kayıt tarihi
: 11.05.15
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Gün olur, başıma kadar mavi Gün olur, başıma kadar güneş Gün olur, deli gibi... Orhan Veli