Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Mimar Sinan Üniversitesi, heykel bl. nü bitirdim. 5 kişisel sergi açtım. Bir çok karma sergilere katıldım. Bunun yanısıra çeşitli özel kuruluşlarda takı ve heykel eğitmenliği yaptım. Çeşitli firmalara altın takı tasarımları yaptım. Sanat çalışmalarıma çok küçük yaşlarda resim yaparak başladım ve hala resim yapıyorum. Ayrıc..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İstanbul güzel de, İzmir’in gözünü seveyim

Aynen size katılıyorum.İzmir in gözünu seveyim havası güzel bolluk ucuzluk.Biz de İstanbul dan taşındık buraya ve çok memnunuz.Hele emekliler ıçin.

30 Ocak 2014 22:54
Sanatçılara dair

SANATÇI ları bu kadar iyi anlayıp ifade ettiğiniz için, size teşekkür ederim.Bende bir heykel sanatçısı idim . Artık yapmıyorum. Çünkü marifet iltifata tabidir. 20 yıl çalıştıkdan sonra bıraktım.Hele son dönemlerde heykele olan itibarsızlaştırmalar ve kendi ürettiklerimizdeki modernleşme adı ile yozlaşmalar beni biraz uzaklaştırdı.GENÇ SANATÇILARA BAŞARILAR DİLİYORUM, BU MEŞAKKATLİ YOLDA.

21 Ocak 2013 22:54
Hırs = kendini sabote etmek

Eskiler gene haklı çıktılar.Bir isteğimiz olmadığı zaman (Hayırlısı olsun)diye teselli ederlerdi. Bende kızardım,tabii daha gençlik yıllarımızda,ama artık bende hayırlısı olsun diyebiliyorum.Çünkü zaman içinde öğrendim ki olmayan bir şeyi zorlamamak gerekiyor. OLACAĞI VARSA ZATEN ÇOK KOLAY OLUYOR.Demekki çok hırslanmamak gerekiyor.

10 Kasım 2012 22:48
 
Toplam blog
: 58
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 625
Kayıt tarihi
: 02.08.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster