Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Şubat 1986'da: Soğuk karlı bir Şubat gecesi Koca Karı olan ebenin ellerine ''bilim otoritelerince Dünyanın Merkezi'' kabul edilen medeniyetin ilk beşiği  bugünkü  modern ÇORUM ili sınırları içinde doğuveren! 4'üncü Üniversitesini Okuyan,T.C. Adalet Bakanlığının Adli Yargı Bünyesinde Yüce TÜRK Milleti Adına  Çalışan! Oku..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
R’ye “İyi İnsan Olmanın da, Hoşgörünün de, Sevmenin de Sermayesi Bedava. Sevin Lan Birbirinizi!”

Önce kendinizi sevin lan kadınlar önce kendinizi sevin! Biri sizi sevmezse ölmezsiniz sonuçta ölmeyeceksiniz elbette! Severse 3. sayfa manşetlerinde!

01 Nisan 2018 18:12
Aralık Kemerlerinizi Bağlayın

Gitmekle kalmak arasında bu tedirgin bekleyiş hüküm sürerken bile aldanmak! Yaşamdan elde onca deneyime rağmen hala aldanıyor olmak! Bugünlerde nedendir bilinmez Cali Y El Dandee'den - Yo Te Esperaré adlı şarkıyı çok dinliyorum. Bu ara da yılın sonuna yaklaşırken Kova Burcu ile ilgili bir şeyler var mı? Saygı, sevgi ve muhabbetle!

12 Aralık 2017 06:38
Duygular Törpülenir mi Usta

Bir Merhaba ile Yaz’ın Yüzüne Bile Bakmadığımız, İhanetle Terk ettiğimiz Bir Kase Çorbanın, Bir Bardak Çayın Bize Küsmediğini, Kıymetini Hatırlatan Kasım Ay’ı İçten İçe Gülümser ve Öykünmenin Ötesinde Bir Dize Belirir Buğulu Camlarda! ‘’Kavuşalım Diye Vardı O Eylül Sabahları, Gülümseyelim Diye Var Sonbahar Yağmurları’’ Öyle ki Tülay Anne: Johann Wolfgang von Goethe der ki; ‘’En Güzel Etki, İki Benzer Ruhun Birbirine Yaptığı Etkidir. Tıpkı Newton'un 3. kanununda olduğu gibi etkiye tepki, burada paylaştıklarınızla beraber bendeki etkiniz çok büyük teşekkür ederim! Aşk ile ilgili verdiğiniz detaya gelince Oscar Wilde'nin dediği gibi ... ''Ama herkes de gene sevdiğini öldürür, Bu böylece biline denilse de, kimse öldüremez kendini. Ah Tülay Hanım hiç duymadınız mı? Ve insanların aşktan öldüğü de büyük bir yalandır diyen W. Shakespeare sözünü! İzmir'e selamlarımla, Sizlere en derin saygı ve sevgilerimle, dualarımla hep aklımdasınız Tülay Anne, Ulu Allah'a emanet olmanız dileğimle..!

13 Kasım 2017 05:39
 
Toplam blog
: 71
Toplam yorum
: 141
Toplam mesaj
: 43
Ort. okunma sayısı
: 2915
Kayıt tarihi
: 24.04.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sessiz değilsin. Büyük bir gürültünün içindesin, duymuyorlar..