Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Şubat 1986'da: Soğuk karlı bir Şubat gecesi Koca Karı olan ebenin ellerine ''bilim otoritelerince Dünyanın Merkezi'' kabul edilen medeniyetin ilk beşiği  bugünkü  modern ÇORUM ili sınırları içinde doğuveren! 4'üncü Üniversitesini Okuyan,T.C. Adalet Bakanlığının Adli Yargı Bünyesinde Yüce TÜRK Milleti Adına  Çalışan! Oku..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Fransa neden direniyor?

Fransız Afrikasında Aşkı Ararken; Cezayir de Kurşuna Dizileceğim Diyen Şair Geldi Aklıma Şimdi! Siz En İyisi Ceyhun Atıf Kansu'dan Lumumba Türkçü Yorumla Şiirini Dinleyin Hareketli Görüntü Sayfalarında Var! Rahmetli Abdullah Çatlı'ların Çizdiği Fransa Karizmasını Gözden Geçirmek Gerek Pkk ve Asala Dostu Fransa Düşünür Yetiştirse Ne Hepsi Tüm Fransızların Yaşayan Leş Sürüsünden Ne Varkı Var! Saygı, Sevgi ve Muhabbetle, Harcanmayası Esenlikler Dileğimle..!

08 Nisan 2017 09:10
"Sıyırmış" kendini Kerim Korkut..

Merhaba Kerim Bey: ''Cinnet Yerçekimi Gibidir, Onu Biraz Dürtmemiz Yeterlidir.'' Der adam! Öyle ki efendim; Bu da bir Fizik kanunudur. Evrende de bütün cisimler arasında bir kütlesel çekim gücü vardır. Newton’un 3. Kanununda olduğu gibi… Etkiye tepki… Sıyırmak İyidir, Çünkü gerçeklik yanı çok daha ağır basan yanı var sıyırmanın. Bazen bende sıyırıyorum mesala böyle giderse: 18. Türk Devletini Dolunay Silüetli Mavi Başlı Bozkurt Bayrağıyla, Hattuşa Başkentli olarak tekrar acaba ben kurabilir miyim diye? Saygı, Sevgi ve Muhabbetle, Harcanmayası Esenlikler Dileğimle..!

02 Nisan 2017 15:08
Düş düşüyor tut nefesimden

Devamında Erkek Şu Satırları Yazmalıydı Diyorum: Gülünü Kaybeden Ben;Gül Olur Papatyalar Senden! Korkma İncitmeden Koparmadan,Göz Kararı Sayacağım Papatyanın Taç Yapraklarını, Sadece ''Seviyor'' Diye! Oysa.. Yine naftalin kokulu battaniyeler.. Uslanmazım gecenin bir vakti Kapattım bütün açık kapıları! Yaşamadığım geçmişe benzer, Yarım Ay'da gerçeğe yakın geceler. Yalan oldum yine Aranmadan bulundum yine, Taze meyve kokuları! Zamansız Ağustos yağmurları, Şahsa haiz yalnızlıktan zevk aldım yine Bilinmeden unutuldum, Yaprak yaprak dökerken kasveti.. Garezim var bir gece vakti, Kendi yalnızlığıma çıkıp, sana geleceğim bir Papatya mevsimi! En derin saygı ve sevgilerim Tülay Annem'e hepsini okudum! Hatta okurken boyalı çığlıklar attım, bu uzaktan senin öteki uzağına.. Mübarek Regaip Kandilin Sevenlerinle Beraber Kutlu Olsun! Sağlıcakla Nice Kandillere, Ellerinden Öpülesi Tülay Anne :)))

29 Mart 2017 23:26
 
Toplam blog
: 85
Toplam yorum
: 137
Toplam mesaj
: 42
Ort. okunma sayısı
: 2011
Kayıt tarihi
: 24.04.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sessiz değilsin. Büyük bir gürültünün içindesin, duymuyorlar..