Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi Eskiçağ Dilleri Anabilimdalı Hititoloji bölümü Mezunuyum; Ayrıca 2. Üniversite olarak bu sene itibari ile  (2013) Eskişehir Anadolu Üniversitesi ''ADALET''  bölümü mezunuyum! Şimdi ise.. Yine  Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi Kamu yönetimi Lisans eğitimini tamamlama..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Süzme sözcükler: (Haiku) Tiyatro sahne

Merhaba Efendim! Öyle ki; Sayısız tiyatro topluluğunun önünde defalarca gördüğüm: Komedinin gülen maskı Sen, Trajedinin ağlayan maskı Bendim be Gökçen, demiştim bundan 3 yıl önce sevgiliye! Pinokyonun intihar etmesine gerek kalmadı, Yalnız köpek kaldırımdalarındaki yalnızlığını yalarken kendi yalnızlığında öldü diye eklemiştim. Hayat, hiç oynanmayacak bir oyunun tekrarlanan provasıdır repliğiyle beraber, en derin saygı ve sevgilerimi sunarak, Oyun günümüzü kutlar sevdikleriniz ile beraber esenlikler dileri..!

27 Mart 2017 19:56
Batı'nın saldırıları maskeleri düşürüyor

Ne maneviyatından bahsediyorsunuz. Siz hangi Türkçülerden bahsediyorsunuz size hançeri osmanlıya 1. dünya savaşında sokan ağladığınız araplar değil mi. Ya bir gidin tarih okuyun. Bıktık sizin bu fakir edebiyatınızdan sadistliğinizden, batının çokta umurundasınız. Size hollandadan ithal edilme metrobüsten yazıyorum. Saygıyla.

24 Mart 2017 22:03
Batı'nın saldırıları maskeleri düşürüyor

O Halde şu ırkçı kelimesinin ezikliğini bırakıp çocuklara Türkçü Düşünceyi aşılayacağız. Yok derseniz batının maskesinden banane ne çektiysek içimizdeki Münafıklardan çektik biz! Önce içimizdeki Münafıkları temizleyelim batı basit Portekize kadar kovalar denize dökeriz önce içimizdeki İslamcı Görüntülü Kanı Bozuk Münafıkları bilip lav etmede mesele!

23 Mart 2017 19:01
 
Toplam blog
: 83
Toplam yorum
: 134
Toplam mesaj
: 42
Ort. okunma sayısı
: 2020
Kayıt tarihi
: 24.04.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sessiz değilsin. Büyük bir gürültünün içindesin, duymuyorlar..