Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 

17 Şubat 1986'da: Soğuk karlı bir Şubat gecesi Koca Karı olan ebenin ellerine ''bilim otoritelerince Dünyanın Merkezi'' kabul edilen medeniyetin ilk beşiği  bugünkü  modern ÇORUM ili sınırları içinde doğuveren! 4'üncü Üniversitesini Okuyan,T.C. Adalet Bakanlığının Adli Yargı Bünyesinde Yüce TÜRK Milleti Adına  Çalışan! Oku..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Nasreddin Hoca Güldürmeye Devam Ediyor

O halde size yazını tamamlamak üzere memleketim Çorum'dan fıkra gibi iki özlü Türk sözü: A) Babasının yediği acuktan, Oğlunun ağzı gamaşır! B) Anasının çıktığı ağaca, Kızı salıncak kurar. Saygı, sevgi ve muhabbetle, Kutlu ramazanlar dileğimle..!

31 Mayıs 2018 04:25
R’ye “İyi İnsan Olmanın da, Hoşgörünün de, Sevmenin de Sermayesi Bedava. Sevin Lan Birbirinizi!”

Önce kendinizi sevin lan kadınlar önce kendinizi sevin! Biri sizi sevmezse ölmezsiniz sonuçta ölmeyeceksiniz elbette! Severse 3. sayfa manşetlerinde!

01 Nisan 2018 18:12
Aralık Kemerlerinizi Bağlayın

Gitmekle kalmak arasında bu tedirgin bekleyiş hüküm sürerken bile aldanmak! Yaşamdan elde onca deneyime rağmen hala aldanıyor olmak! Bugünlerde nedendir bilinmez Cali Y El Dandee'den - Yo Te Esperaré adlı şarkıyı çok dinliyorum. Bu ara da yılın sonuna yaklaşırken Kova Burcu ile ilgili bir şeyler var mı? Saygı, sevgi ve muhabbetle!

12 Aralık 2017 06:38
 
Toplam blog
: 71
Toplam yorum
: 141
Toplam mesaj
: 43
Ort. okunma sayısı
: 2975
Kayıt tarihi
: 24.04.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Sessiz değilsin. Büyük bir gürültünün içindesin, duymuyorlar..