Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Şubat 1986'da: Soğuk karlı bir Şubat gecesi Koca Karı olan ebenin ellerine ''bilim otoritelerince Dünyanın Merkezi'' kabul edilen medeniyetin ilk beşiği  bugünkü  modern ÇORUM ili sınırları içinde doğuveren! 4'üncü Üniversitesini Okuyan,T.C. Adalet Bakanlığının Adli Yargı Bünyesinde Yüce TÜRK Milleti Adına  Çalışan! Oku..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Pipi

Güzel aynı konuya ben değinecektim, siz yazmışsınız! Harf harf hece hece aynı düşüncelerdeyiz. İki yüzlü olma konusuna gelince de; Feminist PİPİYİ Komünist PARAYI Buluncaya Kadardır. Pipi'de Para'da ikiside aynıdır! Sağlıcakla mutlu umutlu kalın..!

21 Mayıs 2017 01:29
Gelecekteki sevgiliye açık mektup

Diyebilseydik, gidebilseydik, görebilseydik, düşünebilseydik… Ah keşke değil mi? Hatta ah biraz daha zaman olsaydı? Oysa ‘Hayat, birbirimize doyacak kadar uzun değil.’ Kısa olan hayat da değil galiba. Kısa olan, küçük olan, zayıf olan bizleriz. Biz ve sahte, bir kurgudan ibaret yaşamlarımız. Üstelik kurgusu ilk cümleden hatalı; Cast oturmamış. Diyaloglar gereksiz uzun tutulmuş. Hikâyede kopukluklar var. Mesaj kaygısıyla duygu es geçilmiş. Söylenmemiş milyonlarca cümlemiz varken sayfalar dolusu senaryoda işe yarar tek bir laf etmemişiz. Güne günaydın dememiş, geceye gülümsememiş, kendi yıldızımızın bizi izlemesine hiç izin vermemişiz. Kısacası İzel Hanım: Sonuca giden yollarda hep takılı kalmışız. Sonuca vardığımızda o kadar yorulmuşuz ki sonucun ne olduğunu da hiç umursamamışız. Saygı, sevgi ve muhabbetle; Harcanmayası esenlikler dileğimle..!

21 Mayıs 2017 01:11
Kim ne derse desin diyemeyiz, başkalarının hakkımızdaki düşünceleri önemlidir

İnsanlar çok korkak Kerem bey! Önce şu kendimizi kontrol etme duygusundan vazgezmeliyiz derim. İnsanların bizi kontrol edecekleri tek yer musalla taşı ile mezara atılan son kürek toprak arasıdır. İnsanlar bizim hakkımızda bir şey düşünmüyor sadece makara yapıyorlar, ama siz onlara iletişimde tersten çakınca, ters yüz edip onları tekerek yaptığınızda bozuluyorlar. İşte o vakit eyleme geçip gerçek yüzlerini gösteriyorlar. Çünkü Eyleme geçene kadar herkes iki yüzlüdür. İnsanlar mı sadece duymak istedikleri yalanlara inanan ve bu sayede kendilerine bir hayat anlamı yükleyip çok güzel avlanan evrenin en zayıf halkası. Saygı, sevgi ve muhabbetle efendim.

12 Mayıs 2017 22:14
 
Toplam blog
: 87
Toplam yorum
: 140
Toplam mesaj
: 43
Ort. okunma sayısı
: 1998
Kayıt tarihi
: 24.04.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Sessiz değilsin. Büyük bir gürültünün içindesin, duymuyorlar..