Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Teknoloji Yönetimi dalında master yaptım. Basılmış 7 adet kitabı ( Hamidiye Geliyor-1990 ,Ganimid Savaşçıları-2002, Yavuz Sultan Selim-2008, Kore Dağlarında Aslanım yatar- 2010, Yıldırım Beyazıd ve Timur Çığ ve Ateşin Savaşı- 2013  Piri Reis Ölümsüz Ceylan- ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
ABD ve PKK ile sınırımızda çarpışacağız

Kore ve Kıbrıs savaşları sayılmazsa yaklaşık 100 yılı savaşsız geçirdik.Tarihimizde bu kadar uzun bir barış dönemi mevcut değildir.Bütün gücümüzle savaştan kaçınalım ama iş ülkenin beka sorunu haline gelirse karşımıza kim çıksa çıksın çaresiz savaşacağız.Ortadoğuyu yeniden dizayn etmeye kararlı dış güçler sonunda bunu da yapacaktır.Önemli olan kendi içimizde güçlü, kutuplaşmamış, iç kavgalarla gücünü tüketmeyen,yüksek teknolojiye sahip olup geliştiren bir ülke olarak kara günlere hazırlıklı olmaktır.Selamlarımla..

24 Mayıs 2017 09:27
En zor mühendislik

Yazınızdan maden mühendisliğinin ne kadar zor olduğu belli.Ancak diğer mühendislikler de o kadar kolay değil.Oğlum bilgisayar mühendisliği okuyor ve her gün proje yetiştireceğim diye kafasından dumanlar çıkıyor. Müthiş bir zihin güreşi..Maden işi hiç olmazsa çoğu bedenle yapılan bir iş..başarılar ve kolaylıklar dilerim..

23 Mayıs 2017 16:02
Çığ ve Ateşin Savaşı: Yıldırım Beyazıt ve Timur

Yıldırım Beyazıt ve Timur her dönemde çok ilgi çeken tarihi olaylardan biridir.Bu yüzden de çok okunan yazılarımdan biri oldu. Ancak aynı ilgiyi gerçekten çok güzel bir kitap olan(aynı zamanda e- kitap da) "Yıldırım Beyazıt ve Timur- Çığ ve Ateşin Savaşı" kitabımda göremedim.Okuyucu ya bu kitabı duymadı ya da Türkiyede kitap okumanın bilinen dramı..Bu sayfayı okuyan arkadaşları bu güzel, roman tadında biyografi kitabını okumalarını salık veriyorum:saygılarımla..

18 Mayıs 2017 12:09
 
Toplam blog
: 216
Toplam yorum
: 136
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 436
Kayıt tarihi
: 19.02.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster