Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Basılmış 7 adet kitabı ( Hamidiye Geliyor-1990 ,Ganimid Savaşçıları-2002, Yavuz Sultan Selim-2008, Kore Dağlarında Aslanım yatar- 2010, Yıldırım Beyazıd ve Timur Çığ ve Ateşin Savaşı- 2013  Piri Reis Ölümsüz Ceylan- 2014 ve Özlem Benim Karadeniz- Yeşil Mavi ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Çığ ve Ateşin Savaşı: Yıldırım Beyazıt ve Timur

Yıldırım Beyazıt ve Timur her dönemde çok ilgi çeken tarihi olaylardan biridir.Bu yüzden de çok okunan yazılarımdan biri oldu. Ancak aynı ilgiyi gerçekten çok güzel bir kitap olan(aynı zamanda e- kitap da) "Yıldırım Beyazıt ve Timur- Çığ ve Ateşin Savaşı" kitabımda göremedim.Okuyucu ya bu kitabı duymadı ya da Türkiyede kitap okumanın bilinen dramı..Bu sayfayı okuyan arkadaşları bu güzel, roman tadında biyografi kitabını okumalarını salık veriyorum:saygılarımla..

18 Mayıs 2017 12:09
Kore'deki Türk askeri; Çavuş Tom

Uzun bir zaman sonra kendi yazıma kendim yorum yapmak gerekti: Bugünlerde Kore yarımadası barut fıçısı gibi..Bölgeyi ve hatta dünyayı ateşe boğacak yeni bir Kore Savaşı çıktı çıkacak..Dünyada oldukça az ve hele hele Türkiye'de tek olan Kore Savaşı romanlarından biri de tarafıma ait.Birinciyi ben yazdım ama ikinciyi kim yazar bilmiyorum.Umarım böyle bir savaş çıkmaz da kimse yeni bir kore Savaşı romanı yazmak zorunda kalmaz..

27 Nisan 2017 13:46
İstanbul’a ayrı bir statü verilmeli

Öneriniz iyi niyetli ve güzel de Dünya şehri İstanbulun Türkiyeden ayrılıp önce özerk, daha sonra da Vatikan tipi bir Ortodoks devleti olmasını gözleyen o kadar çok kimse var ki..Böyle bir gelişme ancak onların ekmeğine yağ sürer. Ancak tek bir süper vali başkanlığında üç ayrı valiliğe bölünebilir( Avrupa, Beyoğlu ve Anadolu valilikleri) Tabii 3 adet de büyükşehir belediyesi..Selamlarımla...

13 Nisan 2017 18:51
 
Toplam blog
: 202
Toplam yorum
: 135
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 437
Kayıt tarihi
: 19.02.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster