Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Teknoloji Yönetimi dalında master yaptım. Basılmış 7 adet kitabı ( Hamidiye Geliyor-1990 ,Ganimid Savaşçıları-2002, Yavuz Sultan Selim-2008, Kore Dağlarında Aslanım yatar- 2010, Yıldırım Beyazıd ve Timur Çığ ve Ateşin Savaşı- 2013  Piri Reis Ölümsüz Ceylan- ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Budist Terörü Arakan'ı Kana Bularken, Bizimkiler "Yoga Moga" Yaparak Rahatlıyor!

Ali Bey, tespitleriniz güzel de artık bir Budist ritüelinden ziyade bir spor haline gelen yoga neden yapılmasın ki? İşid'e kızanlar namaz kılmaktan vaz mı geçecek? Selamlar..

25 Eylül 2017 21:38
ABD ve PKK ile sınırımızda çarpışacağız

Kore ve Kıbrıs savaşları sayılmazsa yaklaşık 100 yılı savaşsız geçirdik.Tarihimizde bu kadar uzun bir barış dönemi mevcut değildir.Bütün gücümüzle savaştan kaçınalım ama iş ülkenin beka sorunu haline gelirse karşımıza kim çıksa çıksın çaresiz savaşacağız.Ortadoğuyu yeniden dizayn etmeye kararlı dış güçler sonunda bunu da yapacaktır.Önemli olan kendi içimizde güçlü, kutuplaşmamış, iç kavgalarla gücünü tüketmeyen,yüksek teknolojiye sahip olup geliştiren bir ülke olarak kara günlere hazırlıklı olmaktır.Selamlarımla..

24 Mayıs 2017 09:27
En zor mühendislik

Yazınızdan maden mühendisliğinin ne kadar zor olduğu belli.Ancak diğer mühendislikler de o kadar kolay değil.Oğlum bilgisayar mühendisliği okuyor ve her gün proje yetiştireceğim diye kafasından dumanlar çıkıyor. Müthiş bir zihin güreşi..Maden işi hiç olmazsa çoğu bedenle yapılan bir iş..başarılar ve kolaylıklar dilerim..

23 Mayıs 2017 16:02
 
Toplam blog
: 226
Toplam yorum
: 140
Toplam mesaj
: 8
Ort. okunma sayısı
: 437
Kayıt tarihi
: 19.02.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster