Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1975 Aydın doğumluğum, bir Ege sevdalısıyım. Dostluğa, arkadaşlığa önem veririm.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Narsisistik kişilik bozukluğu mu? (Hayır, ben mükemmelim!)

Biraz eksikliğiniz de var. Günümüz piyasa koşulları, rekabetçi ortam narsistleri daha da çekilmez yapıyor. Kariyer kariyer diye insanlar kendilerini yırtıyor. Bu tip insanlar çok çoğaldı. Alçakgönüllülük iş dünyasında işe yaramıyor. En çok emekli narsistlere üzülüyorum. Özgeçmişlerinde yaptıklarını sıralayıp duruyorlar ama sen artık emeklisin.

25 Haziran 2015 08:51
Fener'den altın vuruş

Biz küçükten girmişiz şu iğrenç futbola, kirli olduğunu bile bile kendimizi kurtaramıyoruz, bari siz bulaşmasaydınız. Saygılar.

24 Eylül 2011 09:41
Der Spiegel'in yorumu. "Fenerbahçe'ye yapılan siyasi bir operasyon!"

Çevremde objektif bir sürü FB taraftarı var. Kimisi 1000, kimisi 400 TL'yi FB için ayırmış durumda. Fakat Aziz Yıldırım'ında dürüst olduğuna inanmıyorlar. FB olarak önce bu kangrenli kolun kesilmesi lazım. Operasyon siyasi deniliyor. Sonra başbakanla bağları olan Ülker grubu sponsorluğunu 30 milyona artırıyor. Ben bir Galatasaraylı olarak FB'nin küme düşürülmesini de istemiyorum. Çünkü tüm kulüpler bu pisliğin içinde sadece FB'ye diğerlerine ders olsun diye ceza verilmesini kabul edemem. Madem futbol olarak pisliğe batmışız bunu temizleyelim. Alman dergisinin kendisine kaynak aldığı kişi Ersin zaten UEFA müfettişini geçmişte Türk düşmanı yaparak gözüme girmişti. Aziz Yıldırım ile FB arasındaki bağın koparılması gerekir.

08 Eylül 2011 15:34
 
Toplam blog
: 150
Toplam yorum
: 850
Toplam mesaj
: 159
Ort. okunma sayısı
: 2897
Kayıt tarihi
: 14.01.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster