Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbulda yaşıyorum, bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Kitap okumayı, satranç oynamayı, bulmaca çözmeyi, resim yapmayı seviyorum.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Beşiktaş'ı Yendik; Sırada Fenerbahçe Var

Galatasaray gerçekten güzel bir oyunla ve güzel bir sonuçla sezonun ilk yarısını kapattı. Yazınız çok güzel ancak bir konuda itirazım olacak, Galatasaray maça çift forvetle değil, tek forvet ve bir kişi eksik çıktı. Ve doksan dakikada buna devam etti. Şiir gibi oynayan takımın içinda, hiç olmayan kişi Nondaydı. Keşke onun yerine Ümit Karan'la başlasaydı. Sonuçta 2000'li yıllarda olduğu gibi, ne kadar gol yersek yiyelim, bu maçı mutlaka alırız duygusuyla maçları seyretmek keyfini yeniden yaşatmaya başladığı için takımımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Saygılar.

21 Aralık 2008 23:04
Eski açıktan Galatasaray - Beşiktaş

Güzel bir maç yazısı olmuş. Ancak Nonda'nın son haftalarda gösterdiği vasat altı performansa rağmen, sabrinin yerine onu ikinci forvet olarak ilk onbire alması büyük hataydı. Eğer Galatasaray bu maçı kazanamasaydı, en çok eleştirilen konu bu olacaktı kuşkusuz. Bu akşam sahadaki iyi bir takımı oluştusan 10 kişi içinde sırıtan tek kişiydi. Antremanlarda bunu göremiyor, saha kenarında istim üzerinde bekleyen Ümit Karan'ı, Sabriyi, Aydını ve hatta Yaser'i sahaya sürmüyorsan, kusura bakmayın ama adama sen bu işi bilmiyorsun derler. Ve formayı Nonda'dan daha fazla hakeden bu futbolcuları küstürmemekte gerekmezmi? Nondayı kazanacağı maç bu maç değildi. Zaten penaltı atışında başına geçtiği topun yanından onu uzaklaştıran Lincoln, Nondayı moralmen bitirmişti, Skibbe o anda onu çıkarmalıydı. Saygılarımla.

21 Aralık 2008 22:53
Kırılgan Beşiktaş yine kırıldı; başka ne olabilirdi ki?

Geçmiş olsun Celal bey, attan düşenin halinden en iyi attan düşen anlar, benimde Fenerbahçe maçından sonra tadım kaçmıştı. Ancak sonuçta kaybedilen 3 puan ve Ligin sonuna daha çok var. Ancak önemli olan, Denizlinin ve Yönetimin bir an önce olaya el koyup, yanlış giden şeyleri düzeltmesi. Aslında kadro kötü değil, malzeme iyi yani, sadece iyi bir sistem ve uyumlu bir takım oluşturmak gerekiyor. Sezonun ikinci yarısı için şimdiden Başarılar dilerim.

21 Aralık 2008 22:26
 
Toplam blog
: 61
Toplam yorum
: 26
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 2124
Kayıt tarihi
: 24.09.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster