Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ben, Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunuyum. Şuan için özel sektörde güvenlik işi ile iştigal olmaktayım... Özellikle politikaya ilgi duymaktayım. Uzun yıllardan beri siyaset alanında köşe yazıları kaleme almaktayım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Neden yazmıyoruz?

Değerli Atanur bey evet insan bazen yazma hususunda tıkanabiliyor. Yazmak bir tutku ve heves... Biz yazanlar başladık mı yazmaya bırakamayız... Zaman zaman tıkanma yaşadığımız oluyor. Ne olursa olsun yazmak bir tutku ve serüven... Değerli Atanur bey, bence Rabbim ömür verdiği sürece yazmaya devam edeceğiz gibi... Şen ve esen kalın.

26 Şubat 2021 16:49
Olmasa da olur mu?

Çok cici bir yazı, çok hoşuma gitti... Aklınıza ve duygunuza sağlık... Gerçekten de o kadar iyi geldi ki yazınız... Ara sıra böyle yazılar, soluklanmak için bulunmaz bir şey... Tekrar varolun... Saygılarımla, Erhan Salman.

13 Nisan 2020 12:52
Yazmak Bir İhtiyaçtır

Sayın Cem Bey, çok güzel ifade etmişsiniz... Kutlarım sizi... Kaleminize, dimağınıza sağlık... Gerçekten de yazmak, bizler için olmaz ise "olmaz" gibi bir şey... Kalın sağlıcakla... Erhan Salman

30 Kasım 2019 22:40
 
Toplam blog
: 596
Toplam yorum
: 131
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 79
Kayıt tarihi
: 18.05.16
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster