Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ben, Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunuyum. Şuan için özel sektörde güvenlik işi ile iştigal olmaktayım... Özellikle politikaya ilgi duymaktayım. Uzun yıllardan beri siyaset alanında köşe yazıları kaleme almaktayım.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Olmasa da olur mu?

Çok cici bir yazı, çok hoşuma gitti... Aklınıza ve duygunuza sağlık... Gerçekten de o kadar iyi geldi ki yazınız... Ara sıra böyle yazılar, soluklanmak için bulunmaz bir şey... Tekrar varolun... Saygılarımla, Erhan Salman.

13 Nisan 2020 12:52
Yazmak Bir İhtiyaçtır

Sayın Cem Bey, çok güzel ifade etmişsiniz... Kutlarım sizi... Kaleminize, dimağınıza sağlık... Gerçekten de yazmak, bizler için olmaz ise "olmaz" gibi bir şey... Kalın sağlıcakla... Erhan Salman

30 Kasım 2019 22:40
Yazmak, Ama Nereye Kadar?

Değerli Atanur Bey, bugün her ikimiz de güzel bir konuya değinmişiz... Yazınızı beğenerek okudum... Yalnız, daha önceki yazımda da ifade ettiğim gibi, okunma oranlarımız, gerçekten de çok düşmeye başladı... Acaba diyorum bizde mi bir sorun var? Ya da artık insanlar mı MB mecrasına merak duymuyor? Halbuki bizler, yine aynı kişileriz... Tabii bu okunma oranlarının düşüklüğü üzüyor... Ama... Ne yapalım, bizler yazma sevdalıları... Yazmaya, Allah nefes verdiği sürece devam edeceğiz. Saygılarımla, Esen kalın.

04 Kasım 2019 20:02
 
Toplam blog
: 513
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 75
Kayıt tarihi
: 18.05.16
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster