Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Kahve kokulu profil.. Ayvansaray Üniversitesi Çocuk Gelişimi önlisans mezunu. Atatürk Üniversitesi AÖF halkla ilişkiler öğrencisi. Çocuk atölyelerinde, özel günlerde, sporda, derneklerde, etkinliklerde çok yerde hep gönüllü.  Doğasever. Sergi ve müze gezmeye bayılır. Mutsuz olduğu yerde durmaz. Harika bir üniversitede kurum..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Esmer Türküler

Merhaba güzel hanımefendi:) Eminim çok güzel bakış açılarınız var yazdığınız şiirden de bunu çıkarmak mümkün sadece hepimizin belli dönemleri oluyor. Bakış açımız pozitif olursa tüm pozitiflikler bizi buluyor buna çok inanıyorum. Allah hepimize güzellikler versin saygılar :)

17 Ocak 2021 21:53
Okunmadığım İçin Yazmıyorum

Merhaba. Bu blog sitesine geldiğimde ilk defa görmüştüm ama milliyetin olduğu için de çok memnun olmuştum. Dediğiniz gibi kendi içimizde değil de büyük yerlerde görünse ne hoş olur. Yine de küsmeyin siz lütfen. Emeğinize kaleminize sağlık, iyi akşamlar

17 Ocak 2021 21:51
An'ı Yaşa - Anda Kal

Bazen böyle güzel anlatmak istediğim konuları hiç anlatamadığımı fark ederim. Sizin bu yazınızı hep örnek alacağım gerçekten çok etkilendim kaleminize sağlık güzel Filiz hanım. İyi akşamlar dilerim.

17 Ocak 2021 21:49
 
Toplam blog
: 24
Toplam yorum
: 111
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 163
Kayıt tarihi
: 21.03.20
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster