Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Gazete ve kitaplara hep tersten göz atar, daha sonra okumaya başlarım. Bu özelliğim devrik cümlelerime de yansımış. Hayata da bu açıdan bakıyorum. Değişik ters bir açı... Yazılara yaptığım yorumlar bile ters. Yorumlarda kullandığım üslup çoğu kişiye ters gelebilir. Olaylar ve kişiler beni ilgilendirmiyor. Yazının, yorumun ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Mutluluk Veren Meslekler!

Çok doğru bir söz. "Ömür boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap" Eline sağlık.

11 Aralık 2018 13:38
Türkiye'ye Yönelik En Büyük Tehlike Nedir?

Katılıyorum sabri Bey. Bu yüzden de halkı kutuplaştırmamak lazım. Ülkede adaleti sağlamak ülkeyi hukuk devleti haline sokmak lazım. "Adalet mülkün temelidir" sözü boşa söylenmemiştir.Kısaca "tek dişi kalmış canavarların" ülkemizde özellikle hukuk alanında herhangi bir açık bulmamaması gerekir. diye yazınıza hak veriyorum.

11 Aralık 2018 13:33
Öğretmenim Canım Benim

4 kişi blogu önermiş. 80 kişi tavsiye etmiş. Demek ki başarılı bir yazı. Meslek hayatım boyunca hem okudum hem dinledim eli öpülesi kutsal öğretmen yazılarını.Çoğunlukla hep aynıydı. Halbuki yıllardır öğretmene verilmeyen 3600 ek gösterge istemenin tam zamanıydı. Birlikte olup eğitimi, öğretimi artık yerel ve dini kalıplardan çıkartılarak Atatürk'ün işaret ettiği "hayatta en Hakiki Mürşit ilimdir" sözüne uygun olarak bilimsel kalıplara oturmak isteği tüm öğretmenlerin birleştirici harcı olmalıydı.Öğretmenler gününde de bu tür istekler yazılar ön planda tutulmalı baş tacı edilmeliydi. Yorum yapanlara, beğenenlere ve tavsiye edenlere soruyorum. Yazıda ne var? Cidden neyi beğendiniz?

25 Kasım 2018 21:18
 
Toplam blog
: 129
Toplam yorum
: 510
Toplam mesaj
: 168
Ort. okunma sayısı
: 1703
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster