Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Gazete ve kitaplara hep tersten göz atar, daha sonra okumaya başlarım. Bu özelliğim devrik cümlelerime de yansımış. Hayata da bu açıdan bakıyorum. Değişik ters bir açı... Yazılara yaptığım yorumlar bile ters. Yorumlarda kullandığım üslup çoğu kişiye ters gelebilir. Olaylar ve kişiler beni ilgilendirmiyor. Yazının, yorumun ..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kalpte Ritim Bozukluğu

Geçmiş olsun hocam! Selamlar.

05 Aralık 2017 08:54
Eğitim, Kölelik ve Savaş Üzerine

Biliyorsunuz bir ara zorunlu kitap okuma saatleri vardı. Hala devam ediyor mu acaba? **"Öğrenmek ve eğitim farklı" saptamanıza aynen diyorum. Umarım öğretmen arkadaşlar bunu kavrayabilirler. Ortalık kendilerini ÖĞRENİM den çok "EĞİTİMCİ" zannedenlerle dolu.**Ayrıştırıcı sistemler "Eğitim ve Öğrenimde "lokal ve dini değerleri" ön plana çıkaranlardır. Oysa öğrenim, eğitim evrenseldir. Bilime dayanmalıdır.***Dünyada fakirlik artıyor mu? Nüfus yoğunluğu çok fazla. Ama ülkeler devletler gelişiyor. Çalışanlar kazanıyor. Elinize sağlık. Güzel bir yazı okudum.

03 Aralık 2017 09:37
Köklü Devlet Oyuna Alet Olmaz

Güzel ifade etmişsiniz Sökeli. Devlet aklı bazen sorunu da çözümü de sunuyor sunmasına ama uyarısını da yapıyor tabi. Yeterli olmuyor tabi. Elinize sağlık. Öneriyorum. Selamlar.

03 Aralık 2017 09:25
 
Toplam blog
: 126
Toplam yorum
: 506
Toplam mesaj
: 168
Ort. okunma sayısı
: 1419
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster