Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Gazete ve kitaplara hep tersten göz atar, daha sonra okumaya başlarım. Bu özelliğim devrik cümlelerime de yansımış. Hayata da bu açıdan bakıyorum. Değişik ters bir açı... Yazılara yaptığım yorumlar bile ters. Yorumlarda kullandığım üslup çoğu kişiye ters gelebilir. Olaylar ve kişiler beni ilgilendirmiyor. Yazının, yorumun ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Neden Suriye'deyiz?

Esad; Türkiye,İran ve Rusya bölge ülkeleri olarak esad tekrar diriltilemezmi yani? Şu anda İdlib'i bombalıyorlar. ABD destek çıkıyor.**cevabınızdan yola çıkarsak geriye ABD'nin ülkemizi bölmesini bekleyeceğiz.

20 Ağustos 2019 09:51
Neden Suriye'deyiz?

ABD'nin planı herkes tarafından çoktan anlaşılmıştır. Biz bu planı bozmak için ne yapıyoruz? Neden Suriye ile anlaşıp onun topraklarını boşaltıp fıratın doğusuna yönelmişyoruz hep birlikte... Kolay değil tabi. Bu kadar borç, ABD bağımlılığı ve bir çok faktörler. Belki önceki yazılarınızda vardır fakat ben bu yazınızda Suriye ve diğer bölge ülkeleriyle "anlaşma tavsiyenizi" görmek isterdim. Selamlar.

19 Ağustos 2019 10:00
Yatmak Sevgili Yapar

Yani aşk bir ihtiyaçtan doğmuyormu? anlamalıyım. Benim ezberimi bozuyorsun dostum! Aşk ve cinsellik farklı gibi düşğünüyorsanız...İnsanın en temel dürtülerinden biri olarak görüyorum. 4 temel ihtiyaçtan biri. Elbette duygu tatminide var. Uyuyunca mutlu olmak gibi. Ya da doyunca... Belki ben yanlış çıkarım yaptım...Selamlar.

18 Ağustos 2019 08:10
 
Toplam blog
: 131
Toplam yorum
: 512
Toplam mesaj
: 168
Ort. okunma sayısı
: 1939
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster