Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Gazete ve kitaplara hep tersten göz atar, daha sonra okumaya başlarım. Bu özelliğim devrik cümlelerime de yansımış. Hayata da bu açıdan bakıyorum. Değişik ters bir açı... Yazılara yaptığım yorumlar bile ters. Yorumlarda kullandığım üslup çoğu kişiye ters gelebilir. Olaylar ve kişiler beni ilgilendirmiyor. Yazının, yorumun ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Masterchef’in Sırrı

Elinize sağlık. Ben bu tür yarışmalarda sizin vurguladıklarınıza ek olarak; kaybeden yarışmacının açık seçik neden kaybettiğini kendi açısından olduğu gibi söylemesidir. "...işte yarışmadan elendim çünkü şu bana şunu yaptı, süreyi iyi kullanamdı, tuzu fazla kaçırdım filan... Bu yarışmalar insanları dürüst olmaya davet ediyor. Yakıp yıkıcı bir çok saçma sapan diziler yerine bu tür yarışma programları eğitime çok fazla katkı sağlıyor. Selamlar.

01 Aralık 2019 14:05
24 Kasım Netekim!

Yalnıztürk'e cevabım: Mesleğinde bilimi ve akılı kullanması gereken öğretmen ne yazıkki uygulanan politikalar sonucunda her dönemde (belki Hasan Ali Yücel hariç tutulabilir)kendi ve öğrenci başarısı için yanlış ölçüler kullanmaya rotalanmıştır. Bu bence bugünün en önemli sorunudur. Selamlar.

26 Kasım 2019 11:17
24 Kasım Netekim!

"Netekim" ismi her yerden kaldırılacakmış. Çok güzel. Bütün partiler anlaşmış. Harika bir haber bu. Sadece isimi değil yaptığı getirdiği tüm uygulamalar (öğretmenler günü gibi) kaldırılmalı yerine sivil hükümetlerce "Temel Hak ve Özgürlükler" payandalı uygulamalar getirilmelidir.

25 Kasım 2019 17:00
 
Toplam blog
: 138
Toplam yorum
: 559
Toplam mesaj
: 168
Ort. okunma sayısı
: 910
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster