Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Gazete ve kitaplara hep tersten göz atar, daha sonra okumaya başlarım. Bu özelliğim devrik cümlelerime de yansımış. Hayata da bu açıdan bakıyorum. Değişik ters bir açı... Yazılara yaptığım yorumlar bile ters. Yorumlarda kullandığım üslup çoğu kişiye ters gelebilir. Olaylar ve kişiler beni ilgilendirmiyor. Yazının, yorumun ..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Öldüren Hastalık: KOAH

Sigarayı bırakalı 15 yıl oldu. Dr koah başlangıcı dedi. Demek 15 yıl sonra bile etkili olabiyormuş sigara?

25 Ağustos 2019 14:45
Feryat

Malesef böyle. Her kadın öldürüşünde hep aynu sözler klişe laflar filan. Yazınızda da sorguluyorsunuz ama bir türlü yazılar söylenenler protestolar hedefe ulaşmıyor. Asıl değiştirmemiz gereken Kültürümüz, din anlayışımız genel anlamda hep olaylar bazında ölçüsünde sorgulanıyor. Namus İntikam filmleri özenti zirvesinde hala bizlere bakıyor. Kadınların eğitiminin pas geçilmesi kendi katillerinin doğmasına yol açıyor.

24 Ağustos 2019 17:37
Dost Olsak da...

Sanki komplo teorisi konulu film çekiyoruz. Bir ABD, olmadı Rusya S400 filan, hadi bakalım Çin dolanıp duruyoruz aynı zamanda doandırılıyoruz S400, F35 filan. Acaba menffatlerimiz gereği mi? Bu kadar karışık olmayabilirdi sonunda ülke menfaati değilmi? Ne komşular kaldı ne Mısır, AB, ne başka bir ülke. Hepsini şey ediyoruz. Kendimiz şey edilirkene. Şimdi işin yoksa S400 öde, F35 paralarımız çoktan buhar, Tanklarımız kuveyt vb. Selamlar.

23 Ağustos 2019 11:32
 
Toplam blog
: 132
Toplam yorum
: 518
Toplam mesaj
: 168
Ort. okunma sayısı
: 1924
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster