Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildiğim yerlere..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Uluslararası Örgütlerin İşleri

Merhaba Ali Bey...Dünya ülkelerinin ve bu ülkelerin insanlarının iyiliği için kurulan hangi kuruluşlar ya da örgütler "kağıt üzerine yazdıkları" işleri yapıyorlar ki? Afrika insanları açlık ve hastalıktan kırılırken bu kuruluşların hangisi, bu ülkelerin ve insanlarının yanında olmuştur ki? Benim, AGİT bünyesinde kurulan MİNSk Grubu hakkında yazdığım blogda da vurguladığım gibi, "haklı" Azerbaycan yanında olmak yerine "yan gelip yatmış ve kılını kıpırdatmamış"; ama "Azerbaycan, kendi topraklarını savunurken "haksız" Ermenistan yanında yer almıştır...Selamlar.

13 Ekim 2020 09:27
Uluslararası Örgütlerin İşleri

Merhaba Ali Bey...Yazdıklarınıza katılıyorum. Dünya'daki tüm uluslararası kuruluşların hangisi Türkiye lehine bir karar vermiş ya da Türkiye'yi ve dost ülkelerini dikkate almıştır ki?...MİNSK Grubu'da bunlardan biridir...

13 Ekim 2020 08:54
Milli Mücadele Başlıyor (Son)

Merhaba Canmehmet Bey...Yorumunuz başlarken söylediğiniz sözlerin başka türlüsünü, özellikle 'tarihle' ilgili bloglarımda ben de yazarım. Şöyle: "DÜNÜ BİLMEZSENİZ;BUGÜNÜ ANLAYAMAZSINIZ...BUGÜNÜ ANLAYAMAZSANIZ DA; YARIN HAKKINDA ÖNGÖRÜLERDE BULUNAMAZSINIZ...Selamlar.

08 Ekim 2020 10:24
 
Toplam blog
: 931
Toplam yorum
: 2429
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1383
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster