Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Doğrunun Tanımı Yoktur, Bize En Az Zarar Veren Şey Doğrudur

Merhaba Kerim Bey...Dünyada tek doğru olan şey, geometri dersinde çizdiğimiz "doğru çizgidir"... O da kağıt üzerine çizilirse... Arazide toprak üzerine çizersek, o da "doğru" sayılmaz... Biliyorsunuz, dünya yuvarlaktır. Çizdiğimiz çizgi de "doğru" değildir. Küçük bir "meridyen parçası" olur belki...Selamlar.

16 Ağustos 2018 15:45
Millet Bahçelerine Gitmem Çünkü Millet Değilim, Millet Eski Dünya Kültürü

Merhaba Kerim Bey...Bana verdiğiniz yanıttaki, o sözü kim etmişse iyi etmemiş. O söze katılmam mümkün değil. Baştan aşağıya "ırkçılık" kokuyor...Selamlar.

06 Ağustos 2018 07:27
G20’ye BRİCS’e Filan Türkiye'yi Değil Erdoğan'ın Karizmasını Çağırıyorlar

Merhaba Kerim Bey... Biz büyük bir ülkeyiz. Türkiye'deki insanlar, seçilmiş bir iki televizyon kanalı ve büyük çoğunluğu da tek bir gazete okuyor. Ülkeyi tanımaları da, buna paralel oluyor...Ve, bu nedenle de, ülkemizdeki gelişmeleri ve yapılanların da pek farkında olmuyoruz...Ben askerliğim sırasında üzerinde "US" yazılı mataradan su içtim; belime,üzerinde "US" yazılı palaska taktım; kenarında, "US" yazılı tabakta yemek yedim; devletin yatılı okulunda, kunduracıların kullandığı balmumuna benzer bir Amerikan peyniri yedim...Amerika, Kıbrıs çıkarmasında, "benim silahlarını kullanamazsın" dedi... Şimdi, Türkiye, kendi silahlarını, kendi ürettiği mühimmatını kullanıyor...Kimsenin gıkı çıkmıyor...Uçağını da yapacaktır; hiç merak etmeyin...Türkiye, büyük ve güçlü bir ülkedir...Selamlar.

30 Temmuz 2018 16:20
 
Toplam blog
: 867
Toplam yorum
: 2347
Toplam mesaj
: 63
Ort. okunma sayısı
: 1253
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster