Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
İzmir'den denize dökülenler kimlerdi?

Merhaba Ali Bey...Aynı şey benim de başıma geldi...CHP milletvekili Tuncay Özkan'ın, Erzincanlı bir terzi vatandaşımızı,yalan söyleyerek kandırmaya çalıştığını ve terzinin,Özkan'a, "madem geldin bir boyunun ölçüsünü alayım" diyerek dalga geçtiği konusun işleyen bir bloğum da reddedildi...NOT:Bloğumun doğruluğuna, o sırada çekilen bir video kanıttır. Buna rağmen bloğum reddedildi...

15 Nisan 2017 11:56
İdam cezası isteyenler bunu geçici olarak FETÖ’cü hainler için istiyorlarmış

Merhaba Berim Bey...Ben genelde, idama karşıyım. Çünkü, dönüşü olmayan bir cezadır. Eksik soruşturma ya da "var olup da bulunamayan bir kanıt" yüzünden idam edilenler olmuştur...Bu karar alınırsa, ben de bunun uzun süreli olacağını sanmıyorum...Selamlar.

14 Nisan 2017 16:21
Cinsel anlamda belli bir ölçüde azgınlık gerekli

Merhaba Kerim Bey...Azgınlık yerine, "istek, arzu duymak" gibi yaklaşım "daha nazik bir tavır" diye düşünüyorum...Bana göre "azgınlık", uzun süre "abazan" kalmanın bir dürtüsüdür...Selamlar.

14 Nisan 2017 16:05
 
Toplam blog
: 874
Toplam yorum
: 2145
Toplam mesaj
: 56
Ort. okunma sayısı
: 1091
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster