Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Siyasette Torpil!

Merhaba Talip Bey...Mecliste edilen yemini geçersiz kılacak bir düşüncem var...Bir meşrubat firması, "And" ya "ant" adında bir "içecek" sürsünler piyasaya; milletvekilleri de yeminin sonuna geldiklerinde "and içerim" diyerek kürsü üzerinde hazır olan o meşrubatı içiversinler; olsun bitsin:))...Ciddiyetten uzaklaştım ama, tutulmayacak yemin için günaha girmemelerine yardımcı olabilir... Öyle değil mi?...Selamlar.

22 Mayıs 2018 16:02
Milletvekillerini Kim Seçer?

Merhaba Kenan Bey... Ben, Türkiye'de, "demokrasinin" bir "amaç" değil; bir "araç" olarak kullanıldığına inanıyorum...Bunu, söylediğim zaman bana kızanlar oluyor ama, ne yapalım ki, Türkiye'nin gerçeği bu... Selamlar.

22 Mayıs 2018 07:51
Erdoğan'ın “Hey Trump!”ı Hatta “Bana mı Sordun?” u Sorun Olmayabilir, Asıl Sorun Afrin Sevdası

Merhaba Kerim Bey... Erdoğan zaman zaman konuları abartıyor ve bazen de asıl amaçtan uzaklaştırıyor... Ama, sizin "sevda" dediğiniz "Afrin" konusu tamamen "sınır güvenliği" ile ilgilidir... Irak sınırındaki(kandil dahil) askeri varlığımızın nedeni de budur... Bana göre, ciddi konular, halkın sempatisini çekmek için abartılmamalıdır. Cumhurbaşkanı buna dikkat etmelidir... Selamlar.

22 Mayıs 2018 07:07
 
Toplam blog
: 850
Toplam yorum
: 2307
Toplam mesaj
: 60
Ort. okunma sayısı
: 1236
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster