Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Benden sonra beni anmayacaksanız ben ölürken benim için siz de öldünüz demektir

Merhaba Kerim Bey...Bu konuda çok şey yazardım ama, daha siz ölmeden(önce Allah geçinden versin diyeyim) öldükten sonra, sizim için üzülenlerden daha çok üzülmemeniz için yazmamayım...Ama, Mehmet Akif'in bir dörtlüğünü yazayım..."Toprakta gezen gölgeme toprak çekilinde / Günler şu heyulayı da er geç silecektir / Rahmetle anılmak güzel ama / Sessiz yaşadım kim beni nereden bilecektir"...Genelde, 70-80-90-...yaşarız ama, en fazla 40 gün sonra unutuluruz..."Bunun rahatlatıcı felsefesi de "ölenle ölünmez"...Selamlar.

22 Mart 2017 18:42
Bir şiir yaratmak!

Merhaba Ali Bey..."Şiir yazmak için / kafiyeye ne gerek / Beyin bir yol bulmalı / gönülden kaleme / Şiir yazmak için uydurmak niye"...Şiir böyle olmalı değil mi? Selamlar.

22 Mart 2017 14:14
Referandum'da "Evet" çıkınca emperyalist Batı ne kaybedecek?

Merhaba Ali Bey...Evet, işin özeti bu; asıl sorun, Türkiye ile batı arasındadır..."İngiliz himayecileri" ile "Amerikan mandacıları" kol kola...Selamlar.

22 Mart 2017 12:06
 
Toplam blog
: 869
Toplam yorum
: 2118
Toplam mesaj
: 56
Ort. okunma sayısı
: 1076
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster