Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
TEOG'a veda

Merhaba Müslim Bey...TEOG-MEOG hepsinin yanlışlığı temeldedir. Üniversite hocalığım sırasında kesin olarak anladım ki, bütün yanlışlık, "yuvarlak içini karalama" ve "kare içine "X" işareti koymakla özetlenen test sınavlarıdır...Bu sınav şekli, çocuklarımızın, "okuma, yazma ve konuşma" özürlü yetişmesine neden olmaktadır...Üniversiteyi bitiren öğrencilerimin sorduğum ve yanıtı en az bir paragraf olacak bir soruyu, yalnızca bir cümle ile yanıtlamasına çok üzülüyordum...Yani esas sorun budur bence...Selamlar.

25 Eylül 2017 11:28
TBMM'nin "Tezkere"si, Barzani'nin "Teskere"si Olacak!

Merhaba Ali Bey...Barzani için de "tezkere" diyelim...Tezkere'nin bir anlamı da, biliyorsunuz; askerlikte "terhis" anlamına gelir...Yani Barzani de IKYB'den "tezkere aldı"; yani "terhis" oldu...Olmaz mı?...Selamlar.

24 Eylül 2017 11:17
Biri Şu Barzani'ye Saddam'ın Sonunu Hatırlatmalıdır...

Merhaba Ali Bey...Biraz önce, yani Cumhurbaşkanı'nın BM'lerdeki konuşmasından en fazla yarım saat önce(19 Eylül 2017, saat 22.15),"milliyet.com tr"ye bir "son haber" düştü: aklımda kaldığı kadarı ile,Barzani, "bağımsızlık referandumdan vazgeçeriz ama, bu, Bağdat yönetimi ile onu aratmayacak bir anlaşmaya bağlı" şeklinde bir ifade kullandı...Pes ediyor galiba...Selamlar.

19 Eylül 2017 21:43
 
Toplam blog
: 832
Toplam yorum
: 2240
Toplam mesaj
: 58
Ort. okunma sayısı
: 1114
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster