Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Turkey Yerine Turkish Kullanmak?

Merhaba Sibel Hanım... Her ikisi de yazılmasın; "Türkiye" yazılsın... Bütün dünya insanları da, "Türkiye" sözcüğünü, önce dilinin döndüğü kadar; daha sonra da, zaman geçtikçe de bizim gibi telaffuz etmeyi öğrenir... Uçaklarımız üzerinde de, Türkişh Airlines

20 Ekim 2018 18:10
Doğrunun Tanımı Yoktur, Bize En Az Zarar Veren Şey Doğrudur

Merhaba Kerim Bey...Dünyada tek doğru olan şey, geometri dersinde çizdiğimiz "doğru çizgidir"... O da kağıt üzerine çizilirse... Arazide toprak üzerine çizersek, o da "doğru" sayılmaz... Biliyorsunuz, dünya yuvarlaktır. Çizdiğimiz çizgi de "doğru" değildir. Küçük bir "meridyen parçası" olur belki...Selamlar.

16 Ağustos 2018 15:45
Millet Bahçelerine Gitmem Çünkü Millet Değilim, Millet Eski Dünya Kültürü

Merhaba Kerim Bey...Bana verdiğiniz yanıttaki, o sözü kim etmişse iyi etmemiş. O söze katılmam mümkün değil. Baştan aşağıya "ırkçılık" kokuyor...Selamlar.

06 Ağustos 2018 07:27
 
Toplam blog
: 875
Toplam yorum
: 2347
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1265
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster