Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildiğim yerlere..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
NATO’dan Çıkarmışız, İnşallah!

Merhaba Kerim Bey...Türkiye için NATO zaten bitmiştir. Bizim çıkmamıza gerek yok. NATO'nun miadı dolmuştur. Dünya tarihi, imzalanmış ve bitmiş "ittifaklarla" doludur. NATO'un da bunların arasında yer alması yakınır.Avrupa Birliği'nin de miadı dolmaktadır. Akrabamız:)) İngiltere Başbakanı'nın ilk açıklamalarından biri de budur. "İngiltere, Avrupa Birliği sınırlarının dışında kalacaktır". Batı ittifaklarının yerini Doğu ittifakları alacaktır. Amerika da, İngiltere gibi adasına çekilecektir. Bulgar kahini kadın gibi yazdım, değil mi:))...Selamlar.

25 Temmuz 2019 11:56
CHP, AKP'lileşiyor mu?

EKLEME : Ekrem İmamoğlu'nun, "Kadınlar ve erkekler için ayrı yüzme havuzları ve alkolsüz mekanlar vaat etmesi"; Deniz Baykal'ın, 2008 yılında Eyüp'te, CHP rozeti taktığı "kara çarşaflı kadınları" etkilemiş olmalı ki, 2019 İstanbul seçimlerinde, Eyüp de, Ekrem İmamoğlu'nun kazandığı ilçelere dahil olmuşlardır..

03 Temmuz 2019 11:58
HDP Bir Türkiye Partisi mi?

Merhaba Ogeday...Kesinlikle değil. Bu partiye bel bağlayanlar, bunun vebalini elbet bir gün ödeyeceklerdir. Selamlar...Selamlar.

26 Haziran 2019 06:51
 
Toplam blog
: 901
Toplam yorum
: 2374
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1316
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster