Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildi..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
HDP Yargı Kararı Kadar Suçlu

Merhaba Kerim Bey...HDP'nin, PKK ile ilişkisi sabit. Bu konuda delile fazla da ihtiyaç yok; kendileri de, zaten bunu zaman zaman dile getiriyorlar. "Biz, sırtımızı Kandil'e dayadık" demiyorlar mı?...Yapılacak iş kolay. İktidar, elindeki mevcut delillerle, HDP hakkında "kapatma davası" açabilir... Ama seçim öncesinde sorun yaratmak istemiyor. Aslında, HDP de, iktidar hakkında dava açabilir; ama o da, aynı nedenlerle bunu yapmıyor. Seçim sonrası(şayet seçimi iktidar kazanırsa) zaten çözülmeler olacak; hem HDP'de, hem CHP'de(zaten şimdideb ufak ufak çözülmeler başladı)ve hem de İyi Parti'de.... Biz de bekleyelim ve görelim...Selamlar.

08 Şubat 2019 07:49
Türkiye'nin "Guaido"su Kimdir?

Merhaba Ali Bey...Türkiye ile Venezuela'nın kıyaslanması ya da benzeştirilmesi mümkün değildir...Türkiye, ne Venezuela'dır; ne de Türkiye'nin Cumhuriyeti Devleti'nin Başkanı Maduro'dur... Ayrıca, ABD'nin böyle bir işe kalkışması söz konusu bile olamaz...Biraz sıkar(!)...Selamlar.

05 Şubat 2019 08:01
CHP ile İyi Parti Birleşmeli

Merhaba Kerim Bey... Fikrimi söyleyeyim mi?...CHP ile İyi Partiyi birleştiren "ne birinin solu ne de ötekinin sağı" olur. Bana gör bu iki partiyi birleştiren; olsa olsa, "Atlas Okyanusu'ndan esen rüzgar" ve "bu rüzgarın getirdiği okyanusun yosun kokusu" olur(Bu ifadem, bir "mecaz-ı Mürsel"dir....Selamlar...

31 Ocak 2019 17:13
 
Toplam blog
: 880
Toplam yorum
: 2347
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1290
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster