Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimi İstanbul'da tamamladım. İstanbul Üniversitesi'nde doktora yaptım. Yayımlanmış kitaplarım ve çeşitli yazılarım vardır. Ülkemin, özellikle siyasal, sosyal ve kültürel (din dahil) sorunlarıyla ilgilenir ve bu konulardaki düşüncelerimi, internet aracılığıyla uzanabildiğim yerlere..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
- Biraz da "siyasi ahlak"...

Atasözleri birbirine karışmış...Özür diler ve düzeltirim. -Yalan atla gider / Hakikat yaya / Fakat yine de / Zamanında yetişir(Japon atasözü)..."Yalancının mumu yatsıya kadar yanar"(Türk atasözü)...NOT: Bu atasözü artık mazide kaldı...Yalancının mumu, daha sabah ezanı okunmadan sönüyor(cdenizkent)

10 Ağustos 2021 12:03
CHP ve HDP dostmuş...

Dostluk işte böyle olur(!?)..CHP ve HDP, 11 Temmuz 2021 günü, İzmir Belediye Başkanı kontrolünde, "Emek ve Demokrasi Güçlerinin" tertiplediği "Demokrasi için bir nefes" adlı mitinginde HDP ile birlikte katılarak, "omuz omuza bir arada" birliktelik mesajını paylaşmışlardır...Bu iki partinin bu birliktelikleri, bu kadarla kalmayacak...İlerde bunun devamını da göreceğiz. Ne zaman? Bu zamanı, Anayasa Mahkemesi belli edecektir. CDENİZKENT

12 Temmuz 2021 21:49
CHP ve HDP dostmuş...

İlave: HDP ve CHP dostluğu Taksim Gezi Olaylarına dayanır. Kobani olayları sırasında, HDP Genel Başkanı, "Bundan böyle her yer Kobani" derken; CHP Genel Başkan Yardımcılarından bir de, "Gezide yaratılan 'vicdan" ile 'Kobani duyarlılığını "ortaklaştıralım" diye bir tweet atarak, Demirtaş'a destek vermişti. Ayrıntıla için, "CHP'nin Kuvayı Milliye Ruhu", 27 Kasım 2019" bloğuma bakabilir. "Dostluk" işte böyle bir şeydir işt(!?)...Unutmadan, Taksim Gezi olaylarına(aralarında DHKP-C'Liler de çoğunluktaydı) katılanların da "gözlerinden öperim" demişti,CHP Genel Başkanı.

06 Temmuz 2021 08:06
 
Toplam blog
: 973
Toplam yorum
: 2470
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1379
Kayıt tarihi
: 11.12.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster