Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Adalet önce kendimizde başlamalı ve haksızlıklar sorgulanmalı  ve hataların, afetlere dönüşmeden giderilmesi için uğraşmalıyız. Sağlıkla, mutlu kalmanız en büyük dileğim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kendi Gerçeğiyle Yüzleşmeyenlerin Tam Bağımsız Olması Bir Ham Hayâldir (3)

Hocam yer yıkımdan sonra bir başlangıç vardır. Osmanlı "Atamanlı" kimliğini 1492 den itibaren kaybetmeye başladı.1700 yıllar o kayboluşun vesikasının da yazılması,1800 yıllar yıkımın başlaması ,1900 yıllar tamamlanması oldu. Sadece dışarı değil ülkeyi yöneten "erg" temsilcileri de yaptıkları icraatlarla buna hız verdi.Suç sadece hırsızda değildi.Elbette o yıkımın enkazı ve o enkazdan geçinenleri ile boğuşmak da ülke tarihlerinde en az bir yüzyıl gerektirir.Her şer bir iyilik de doğurur.2000 yıllarda teknoloji üretmeye ve onu pazarlamaya başladığımız zaman bu garabet uykusu da tam anlamı ile bitecektir. Uyanma mahmurluğundayız. Saygılarımla

23 Kasım 2017 08:20
Fitch mi "Fitneci" mi: Türkiye'ye Ekonomik Savaş Açanlar, İzmir'e Neden Bu Kadar Bonkör Davranıyor?

Hocam mesele "memleket" meselesi olunca satılmışların dışında bu millet hep birlikte "TÜRKİYEYİZ" demeye başladı. İktidarın geçmişte ki yanlışlarından dönerek yeni bir vizyonla misyon üstlenmesi, muhalefetinde bundan sora daha yapıcı ülke için projeler üretmesine sebep olacaktır.Her şer de bir iyilik vardır. Saygılarımla.

22 Kasım 2017 15:38
Ülke'de

6 satırda anlattıklarınız belki 6 sayfa ile anlatılamazdı. Hayranlık uyandırdı. Yazı olarak asacağım. Teşekkür ederim. Ev ahalisine de okuttum. Sosyal sitelerde paylaştım. Takip ediyorum yazılarınızı.Saygılarımla.

21 Kasım 2017 19:03
 
Toplam blog
: 364
Toplam yorum
: 500
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 691
Kayıt tarihi
: 14.02.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Görebildiğimi yazarım ama bildiğim kadar, aslında öğrenmek için geldim işte bu kadar.