Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ekonomistim, emekliyim. İki evlat annesiyim. Müzikle ilgilenirim, bestelerim vardır. Düşünürüm, araştırırım, yazarım. Gerçeklerledir işim, gerçeğin peşindeyim. Gerçeğin eğilip bükülmesine, azaltılıp abartılmasına, gözardı edilip yok sayılmasına, örtülmesine, oraya buraya çekiştirilmesine karşıyım, karşı dururum. Yanlışlara..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
İran’daki İsyan Bizi Birleştirdi, Türkiye Sıkı Durursa Oyun Bozulur

Şu ortadoğunun içler acısı durumuna bakınca, asıl, "insan aklının" düştüğü duruma bakın diyesim geliyor! Yeryüzünde kimi "muhterislerin" bir türlü paylaşamadığı nedir ve buna değer mi gerçekten!?! Bazılarına maalesef ki "huzur" batıyor anlaşılan. Allah bu muhterislere akıl, ruhlarına ahlak ve karakter, yüreklerine de hakkaniyet duygusu ve vicdan nasip eylesin. Ortalık karıştırmadan içleri rahat etmiyor ne yazık ki:((( İnsanoğlu ne zaman akıllanacak acaba..? Keşke bu yeni senede, hani olur ya bir mucize, birdenbire akıllanıverse insanlık!

02 Ocak 2018 17:23
Sevgi Bezeği I

Evrenin ve tüm nimetlerin farkındalığı ile kendi adına huzurlu ama etraf adına hüzünlü, naif, olgun ve yine de umutlu bir bilgenin duyu ve düşün zenginliğini yansıtmış bu defa dizeleriniz... yüreğinize sağlık, mutlu seneler, sevgiler...

29 Aralık 2017 18:08
Yeni Yıl Dileği ve Bedduası

:))) Güzeldi, ellerinize yüreğinize sağlık. Güzel, sağlıklı, mutlu yeni yıllar dileğiyle, sevgiler, selamlar...

29 Aralık 2017 03:06
 
Toplam blog
: 142
Toplam yorum
: 1617
Toplam mesaj
: 183
Ort. okunma sayısı
: 2454
Kayıt tarihi
: 03.03.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    "Ne"leri, "Niye"leri çözdüm, ama "Nasıl"lar için sadece tek insan ömrü yeterli değil; insanlar lazım