Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ekonomistim, emekliyim. İki evlat annesiyim. Müzikle ilgilenirim, bestelerim vardır. Düşünürüm, araştırırım, yazarım. Gerçeklerledir işim, gerçeğin peşindeyim. Gerçeğin eğilip bükülmesine, azaltılıp abartılmasına, gözardı edilip yok sayılmasına, örtülmesine, oraya buraya çekiştirilmesine karşıyım, karşı dururum. Yanlışlara..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Gri Zamanlar...

Gri... adı üstünde kasvet çağrıştırır. Ve gri zamanlar, bu denli kasvetli anlatılabilirdi ancak. Böyle zamanlarımız olmasın hiç bir zaman.. Neş'e, sağlık, mutluluk, güzellikler, esenlikler, hep iyilikler, sevgiler diliyorum...

16 Ekim 2019 15:58
Varıyorsun Ama Varamıyorsun

Haklısınız. İstanbul'un resmi il sınırları dahilinde, başlangıcı olan en doğu noktadan en batı noktaya gittiğinizde resmen şehirler arası yolculuk yapmış gibi oluyorsunuz. Fakat bir tek İstanbul'a mahsus bir şey bu, Türkiye'nin diğer büyük şehirleri olan mesela Ankara ve İzmir böyle değil.

07 Ekim 2019 19:51
Dursun ile Durdu

Harika olmuş şiiriniz Fisun Hanım'cığım.. Her yeni doğan çocuğa "Allah rızkıyla gönderir, kim acından ölmüş ki" diye avuntuları da olur bunların. Ama bence asıl, en son doğan bebeye "Yeter" adı koymayı akıl edemedikleri için bütün bunlar:))))

05 Ekim 2019 19:47
 
Toplam blog
: 144
Toplam yorum
: 1643
Toplam mesaj
: 185
Ort. okunma sayısı
: 3039
Kayıt tarihi
: 03.03.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    "Ne"leri, "Niye"leri çözdüm, ama "Nasıl"lar için sadece tek insan ömrü yeterli değil; insanlar lazım