Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ekonomistim, emekliyim. İki evlat annesiyim. Müzikle ilgilenirim, bestelerim vardır. Düşünürüm, araştırırım, yazarım. Gerçeklerledir işim, gerçeğin peşindeyim. Gerçeğin eğilip bükülmesine, azaltılıp abartılmasına, gözardı edilip yok sayılmasına, örtülmesine, oraya buraya çekiştirilmesine karşıyım, karşı dururum. Yanlışlara..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Kaybeden Hırçın Olur AKP Kazandığı Halde Hırçın, Kazanmasına Rağmen İstediğini Alamadı Galiba

Kendi yapınca iyi ama sakın aynı şeyi başkası yapmasın. Demek kendisi yapmış. Kişi herkesi kendi gibi bilir zira.

02 Temmuz 2018 11:03
Evren Sonsuz Olamaz Biz Öyle Sanıyoruz, Karıncaya Göre de Dünya Sonsuzdur

Bilimsel olarak, evren sürekli "genişleyen" bir dinamiğe sahiptir. Dolayısıyla, sürekli genişlediği içindir ki zaten sonsuzdur. Yani bir sınırı yoktur. Bugünkü sınırı, "sürekli genişlediği için" yarın değişmiş olmaktadır.

27 Haziran 2018 19:15
İyi ki Doldursun Ömrünüzce Günlerinizi

Aman Cemile Hanım'cığım iyi ki dedirtmiyorlar ki bir türlü, tv bi yandan sosyal medya bi yandan, seviye de artık son haftaya girilince öyle bir hepten düştü ki, dayanılacak gibi değil.. Gözümüzü, kulağımızı kapasak bile bir şekilde görüyoruz, duyuyoruz, seçimden çıktı iş bir acayipliktir gidiyor; basit basit söylemler, kalitesiz sataşmalar, yalanlar, iftiralar, bir yandan da resmen terörist tutuklu hapishanede adam ama cum.bşk.lığına aday, bir diğer yandan beyin kanaması geçirmiş yarısı felçli konuşamayan 80'lik adam haalââ milletvekilliğine aday filan, ay daral geldi, öyle ki "keşke" bile daha anlamlı kaldı bu durumlardan, hiç böyle bu derece rezillik olmamıştı bugüne kadar, hakikaten bıkkınlık geldi, artık nasıl bir hayırlılık olacaksa bu durumda, şu seçim de hayırlısıyla bitse de kurtulsak, normale dönsek, ah keşke iyi günlere geçsek artık diyor başka da bi şey diyemiyorum. Selamlarımla...

20 Haziran 2018 04:30
 
Toplam blog
: 143
Toplam yorum
: 1628
Toplam mesaj
: 183
Ort. okunma sayısı
: 2665
Kayıt tarihi
: 03.03.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    "Ne"leri, "Niye"leri çözdüm, ama "Nasıl"lar için sadece tek insan ömrü yeterli değil; insanlar lazım