Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Matbaacıyım, şu anda malülen emekliyim. Askerden önce şiir denemelerim oldu. Bazı dergi ve gençlik şiir antolojilerinden yayınlandı. Ayda bir çıkmakta olan bir dergide, şiir ve karikatür sayfalarını yönettim. Ve bazı yazılarım, çektiğim resimler yayınlandı. Sevgili Hrant Dink'in katledilmesi üzerine, çorbada ufacık bir tuzum ol..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Dedim dedi...

Değerli şairim Erhan Tığlı, yirmi beş senedir olacağı buydu, zaten kitap, gazete okumayan bir nesil senelerdir. Dedim/Dedi olacak bundan sonra. Biraz ingilizce devamını getiremez zaten, şimdi de arapçaya başlarız elham durullah. Saygılarımla.

01 Ekim 2021 18:54
GELİŞMİŞLİĞİMİZ MATEMATİKSEL..

Evet doğru vizyon bu, ama yapılıyor mu? İşsizlik oranı ortada, 'ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler.' Diyen Fransa kraliçesi gibi, ortam, ekmeği bulamayan pastayı nasıl bulacak. Para durumu, sağlık durumu ortada, iyileşecek iyiye gidecek hiç bir durum buradan gözükmüyor. İnşallah iyi olur. Saygılarımla...

17 Eylül 2021 20:47
ÖĞRETMEN AYBÜKE' Yİ ANIYORUZ

Ah be yazarım, hep böyle genç yaşlarda tam verimli çağlarında nice canları süikastle, işkenceyle, kurşunla bu vatan evlatlarını toprağa veriyoruz. İnanın hiç birinin asla yeri doldurulamaz. 21.yy insanlar hala öldürmek için şartlandırılmışsa bunları eğiten, öldür diye emir verenler. Evet aslında çok konu var yazılacak, kalemlerimiz kan ağlyor, yurdumun her tarafında yangınlar, sel felaketi varken ne yazılabilir ki! Allah rahmet etsin yok edilip öldürülen insanlarımıza. Ailelerine sabırlar versin... Saygılarımla.

13 Ağustos 2021 23:22
 
Toplam blog
: 142
Toplam yorum
: 1427
Toplam mesaj
: 20
Ort. okunma sayısı
: 351
Kayıt tarihi
: 06.02.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster