Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Adım İbrahim. 05.02.1983 yılında doğdum. Ve hala yaşıyorum! Burada ilkin Sevgi Yazıları diye yazmaya başladım. Ve tesadüftür başlangıç tarihim bir 14 Şubat günü , sevgi- liler gününde oldu... Ve 3. kızımın adına da 'Sevgi' koydum... Birileri sevgi sözünü, adını yaşatmalı idi... Bu zor görevi üstlenmeye çalıştım... Ama sanı..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Toplu

Bazı zihniyet bu milleti inatla koyun, koyun sürüsü çoban görmeye devam ediyor. Toplu olan bir şey varsa bayrak vatan namus uğruna toplu atan kalbimizdir. Bu yazı kısa ama ben iyi şeyler çıkarmadım. İyi ki de uzun yazmamışsınız, yoksa sizi topa tutardım:))

20 Kasım 2017 12:03
Aşk Olsun Emma...

Sanki çarls benmişim gibi sanki emma da bizim boşandığım eşim gül gibiymiş gibi geldi bana. Bizim ki de erkek çocuk isterdi, üç kızımız oldu. Her ne kadar beni sevse de giyimim yeme içmem vs davranışlarımdan benden nukrederdi. Bu kitabı okumalıyım. Epey ders çıkaracağımı sanıyorum. Hayat bir şekilde akıyor, yaşantımız ve yaşanmışlıklarımız bizi bazen yol ayrımlarından ayırıyor. Ama geleceğe bakmalı, sonlarımız nasıl olacak bakalım, dua edin de emmam ve üç kızım:)) la yine bir olalım. Epey ders çıkardım şu ayrılıktan zira.

17 Kasım 2017 15:35
Yeşilçam'ın Son Durağı

öztürk serengil, vahi öz...

14 Kasım 2017 08:42
 
Toplam blog
: 135
Toplam yorum
: 287
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 924
Kayıt tarihi
: 14.02.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster