Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Adım İbrahim. 05.02.1983 yılında doğdum. Ve hala yaşıyorum! Burada ilkin Sevgi Yazıları diye yazmaya başladım. Ve tesadüftür başlangıç tarihim bir 14 Şubat günü , sevgi- liler gününde oldu... Ve 3. kızımın adına da 'Sevgi' koydum... Birileri sevgi sözünü, adını yaşatmalı idi... Bu zor görevi üstlenmeye çalıştım... Ama sanı..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Çanlar Kimin İçin Çalıyor?

Biz yazmadan duramayız. Biz ışıksız duramayız, hele karanlıkta hiç duramayız. Biz sessiz olamayız, biz düzelmeyiz usta:)) Bi şeyleri düzeltmek istedikçe tıkıyorlar önümüzü hele dediğiniz gibi tıkıyorlar başka yerlere!! Ama müreffehlik her vatandaşın hakkı. Burası da bana sahip çıkacak. Yazarına sahip çıkamayan donuna sahip çıkamayan insan hükmündedir. Bizim de yazılarımız çıksın vitrine!! Takılmasın editörde. İYİ YAZILARIMIZ HELE ÖNERİLERİNE EKLENSİN. Bugün kü yazıma beklerim. Ölmeyin şu sıra vergisi yüksek!! yüksek oldu kefeninnn. kefen paranızı torunlar için filan çar çur etmediniz demi usta:: benim ki şaka olsun. Ama bak erdal usta gidiyorum bile demedi nerdeysee. kimin ne zaman gideceği de muallak bu ülkedee!!

13 Eylül 2017 14:56
Çanlar Kimin İçin Çalıyor?

Muzaffer bey burası 1. sınıftan 2. sınıfa düştü haberiniz olsun. Boşuna kendimizi kandırmayalım. Hep lay lay lom bloglar var. Ve hep aynı bloggerler kaldık burda. Editör desen aynı yine bildiğini okuyor. Birkere halkın pardon bloggerlerin içine karışmıyor. YAZIK adam kayırıyor blog kayırıyor bir de üstelik. Milliyet kendi kalesine gol atmaktan başka bişey yapmıyor!!! Bu Başaklardan 'hamur' olmaz...:)) Öl ki gömem usta:)) Çıraklar niye var...:))

10 Eylül 2017 19:32
Ekmek yemeseniz de doyarsınız!

Ekmeksiz karın doymuyor ki bu güzel ülkede:))

01 Eylül 2017 11:34
 
Toplam blog
: 141
Toplam yorum
: 266
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 894
Kayıt tarihi
: 14.02.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster