Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazmak, ufkun da ötesine taşan engin bir serüven gibi gelir bana ve gençlik yıllarımdan bu yana vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Önceleri, bu konuda büyük hayallerim vardı ama şimdi, hayatın sürekli ertelediği uzak geçmişin hayallerini bir nebze olsun tatmin için burada yazıyorum. Sözcüklerim gönüllerinizde bir ferahlık, yüzün..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Saadet Hanım'ın açık büfesi...

Yazınızı zevkle okudum, teşekkür ederim. Hemen her satırında yüzümden tebessüm eksik olmadı. Benzer bir filmi izler gibiydim, zira eşim de yıllardır daha gözünü açar açmaz bizden önce kedilerin "kahvaltısını" hazırlar, tüm sitedeki kedileri doyurur gelir, sonra biz benim hazırladığım kahvaltı sofrasına otururuz. Bu arada balkon müdavimi kuşlar da unutulmaz tabi.Günlük yürüyüşlerimiz için çıktığımızda, yol boyu ve sahilde oturduğumuz çay bahçelerinde ne kadar kedi varsa onlar da nasibini alır. Güzel şey hayvanları mutlu etmek ve bundan derin bir haz duymak. Selam ve sevgilerimle...

30 Haziran 2017 22:33
Bir Simit Hikayesi

Ata bey, yazınızı zevkle okudum, içinde bazı müşterek duygular bulduğum için de bana daha ilginç geldi. Ben de çocuklarıma yakın olmak için uzun yıllar yaşadığım İzmir-Karşıyaka'dan Silivri-İst'a geldim 8 yıl önce. Burada tüm gereksinimlerimi karşıladığım yeni esnaf tanıdıklarım oldu, pek tabi hastanem ve diğer unsurları da eklemem lazım. Ama İstanbul cehenneminden uzak sakin ve tertemiz havası doğası ile burayı seviyorum. Bir de, " Az peynirli" diye bir blog yazımı anımsattı bana sözleriniz, velhasıl keyif aldım, teşekkür ederim. Selam ve saygılarımla.

05 Nisan 2016 12:32
Dünya Şiir Günü - Şiir ve Felsefe

Erdoğan bey, soluk almanın bile zorlaştığı, yüzlerin gülmediği böyle bir ortamda şiiri tüm değer ve güzellikleri ile hatırladığınız ve hatırlattığınız için size teşekkür ederim. Selam ve saygılar.

05 Nisan 2016 12:06
 
Toplam blog
: 202
Toplam yorum
: 278
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 1834
Kayıt tarihi
: 02.07.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Günaydın, bugün güzel bir gün olacak, doya doya yaşayın.