Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Yazmak, ufkun da ötesine taşan engin bir serüven gibi gelir bana ve gençlik yıllarımdan bu yana vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Önceleri, bu konuda büyük hayallerim vardı ama şimdi, hayatın sürekli ertelediği uzak geçmişin hayallerini bir nebze olsun tatmin için burada yazıyorum. Sözcüklerim gönüllerinizde bir ferahlık, yüzün..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bir Simit Hikayesi

Ata bey, yazınızı zevkle okudum, içinde bazı müşterek duygular bulduğum için de bana daha ilginç geldi. Ben de çocuklarıma yakın olmak için uzun yıllar yaşadığım İzmir-Karşıyaka'dan Silivri-İst'a geldim 8 yıl önce. Burada tüm gereksinimlerimi karşıladığım yeni esnaf tanıdıklarım oldu, pek tabi hastanem ve diğer unsurları da eklemem lazım. Ama İstanbul cehenneminden uzak sakin ve tertemiz havası doğası ile burayı seviyorum. Bir de, " Az peynirli" diye bir blog yazımı anımsattı bana sözleriniz, velhasıl keyif aldım, teşekkür ederim. Selam ve saygılarımla.

05 Nisan 2016 12:32
Dünya Şiir Günü - Şiir ve Felsefe

Erdoğan bey, soluk almanın bile zorlaştığı, yüzlerin gülmediği böyle bir ortamda şiiri tüm değer ve güzellikleri ile hatırladığınız ve hatırlattığınız için size teşekkür ederim. Selam ve saygılar.

05 Nisan 2016 12:06
İnsanlığın yüzü gülecek mi?

Merve hanım, toplumun şu andaki derin hassasiyetini sade bir anlatımla dile getirmişsiniz, kutlarım. Asıl soru da bu zaten; "İnsanlığın yüzü yeniden gülecek mi?" Bize armağan edilen böylesi güzel bir dünyada sağ duyunun hakim olması ve huzur içinde yaşanacak günlerin geri gelmesi dileği ile. Selam ve saygılar.

05 Nisan 2016 11:58
 
Toplam blog
: 199
Toplam yorum
: 277
Toplam mesaj
: 6
Ort. okunma sayısı
: 1849
Kayıt tarihi
: 02.07.06
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Günaydın, bugün güzel bir gün olacak, doya doya yaşayın.