Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1949 yılında Söke Nalbantlar köyünde doğdum. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra yurdun çeşitli illerinde Matemetik Öğretmenliği ve eğitim yöneticiliği yaptım şu anda emekliyim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Tiyatro Festivali

"Maharet iltifata tabidir iltifat görmeyen maharet zayidir"... Bu söz boşuna söylenmemiş öğretmenim... Ne güzel olmuş beceri gösterenler ödüllendirilmiş... İleride daha büyük ödüllerle daha mutlu olurlar inşallah... Sağ olunuz var olunuz:)

24 Mayıs 2018 08:49
Emekliye Bayram İkramiyesi Çok Yerinde, Çok İsabetli…

Keynesgil ekonomi uygulaması bu arkadaşım... Devlet piyasadaki para sıkışıklığını emekliler eliyle gidermeye çalışıyor... Bu para yeter mi derseniz yetmez mevcut sıkışıklığın giderilmesi için bu para çok az... Daha dikkatli olması lazım devletin... Ekonomik işaretler ne kadar emisyon istiyorsa o kadar vermek lazım... Piyasadaki sıkışıklığı gidermek lazım... Yoksa yakında alışverişteki durgunluk iş yeri kapanmasına dayanacak... Bu da felaket olur işte... sağ olunuz var olunuz...

24 Mayıs 2018 00:04
Trafik Canavarları Ölüm Saçıyorlar

Çok güzel bir konuya değinmişsiniz sevgili öğretmenim... İnşallah okuyanlarda bari bir değişim yaratır yazdıklarınız... Sağ olunuz var olunuz:)

23 Mayıs 2018 23:51
 
Toplam blog
: 448
Toplam yorum
: 3026
Toplam mesaj
: 112
Ort. okunma sayısı
: 352
Kayıt tarihi
: 04.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster