Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1949 yılında Söke Nalbantlar köyünde doğdum. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra yurdun çeşitli illerinde Matemetik Öğretmenliği ve eğitim yöneticiliği yaptım şu anda emekliyim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Yanal Kanal, “Sıkıntı Yok, Hatta Gayet İyi Gidiyoruz”

Ortak çıkarımız elbette dövizin artması faizin düşmesi enflasyonun tek haneli hatta 5'in altına düşmesi işsizliğin de 5'in altına inmesi ortalama milli gelirin 30- 40 binlere varmasıdır sevgili arkadaşım... Ama amma deyip kalıyor insan görüntü geleceğimizin böyle olmasını geciktiriyor... İleride mutlaka olacağız ama bugünün görüntüleri böyle değil ne yazık ki bize düşen var gücümüzle bugünü çabuk değiştirtmek ve güzel yarınlara kavuşma savaşımı vermektir... Sağlık dileklerimi sunuyorum:)

21 Eylül 2018 10:56
Hırsızlık; Küçüğüyle, Büyüğüyle...

hak etmediğine el uzatmak çok büyük ahlaksızlık sevgili kardeşim... Allah böylelerinden korusun diyorum ve size sağlıklı günler diliyorum:)

21 Eylül 2018 10:48
Sen Giderken, Mevsim Bahar, Vakit Akşamdı

Ne kadar içten ve lirik bir söyleyiş... Bunu ancak yaşayanlar bilir canım arkadaşım... İnşallah döner diyelim... O zaman da sen döndün bak diye şirini okuruz... Saygı sevgi ve selamlar:)

17 Eylül 2018 09:06
 
Toplam blog
: 495
Toplam yorum
: 3148
Toplam mesaj
: 116
Ort. okunma sayısı
: 327
Kayıt tarihi
: 04.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster