Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1949 yılında Söke Nalbantlar köyünde doğdum. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra yurdun çeşitli illerinde Matemetik Öğretmenliği ve eğitim yöneticiliği yaptım şu anda emekliyim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
IŞİD’in ipleri ABD’nin elinde mi?

Sevgili arkadaşım bugünün tek sebebi bizim için, "Yurtta sulh cihanda sulh" temel görüşünün bizzat Erdoğan tarafından ciddiye alınmayışıdır... Ben olan olayları hep buna bağlıyorum... Bütün sorun siyonizmin oyununa gelmekle başladı ve devam ediyor. Bu olaylarda IŞİD tamamen Siyonizm oyunudur Kuzey IRAK'ı seyrekleştirerek İsrail'e verecekler... Baksınıza oradan göçen insan sayısı nereye vardı... Oyun içinde oyunlara doğru bakabilirsek ancak bu işten az zararlı çıkabiliriz... Büyük Atatürk'ün doğru anlaşılamayışı bizi bu durumlara düşürdü daha da düşüreceğinden mada... Tek kurtuluş Atatürk'ü doğru anlayıp onun izinden ayrılmamaktır... Sevgilerimi sunuyorum...

23 Ağustos 2016 16:25
Görünüşte insan,iç dünyasında vahşi ve cani

Ahlak adalet adap edep ve aşk beşlisi insanı kamil noktasına götürür insanı sevgili arkadaşım... Yazınız beni sevindirdi kendimce teşekkür ederek sevgilerimi sunuyorum:)

21 Ağustos 2016 22:10
Plajlarda başıboş köpekler cirit atıp tehlike saçıyorlar

Çok haklısınız sevgili öğretmenim... Hayvan beslemek ne kadar ulvi bir yaklaşımsa onlara doğru bakmak da o kadar ulvi yaklaşımdır... sevgilerimi sunuyorum:)

21 Ağustos 2016 13:24
 
Toplam blog
: 332
Toplam yorum
: 2131
Toplam mesaj
: 105
Ort. okunma sayısı
: 408
Kayıt tarihi
: 04.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster