Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

1949 yılında Söke Nalbantlar köyünde doğdum. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra yurdun çeşitli illerinde Matemetik Öğretmenliği ve eğitim yöneticiliği yaptım şu anda emekliyim.

 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Hoşçakal bile diyemiyorum...

İçimi titretti dizeler sevgili öğretmenim:( Sahi gidiyor musunuz gerçekten, üzülürüm ben bu gidişlere... gitme öğretmenim, gitme... Saygılarımı sunuyorum:)

01 Mayıs 2016 11:26
Hayaller gel diyor, umutlar gitme diyor

Git gidebildiğin kadar hayaller peşinde:) Hayaller olmasa gerçekler gülmezdi yüze:) Saygılarımla sevgili arkadaşım:)

01 Mayıs 2016 11:22
Yap iyiliği gör kötülüğü

Maalesef ülkemiz insanlarında bu bahsettiğiniz yozlaşma çoğaldı ve yine maalesef gittikçe de artmakta... Dikkatli olmak lazım derim... Çok iyi tanımadığınız insanlara kefillik yapmamak lazım... Sonra ailene danışman lazım hatta onun ailesiyle de konuyu tartışman lazım... çevresiyle olan ilişkilerini gözlemek lazım... Hakkında iş durumunun takibini yapmak lazım... Çok lazımlar var yani... Ancak iyilik yapmaktan da fazlaca kaçınmamak gerekir... Çünkü insanı gerçek anlamda mutlu eden şey yerini bulan iyiliktir... Ardına bakılmadan yapılan iyilikler insanı kafa ve gönül dinginliğine götürür. Bu da ruhsal ve bedensel sağlığın temel taşlarıdır. Saygılarımı sunuyorum:)

29 Nisan 2016 00:44
 
Toplam blog
: 318
Toplam yorum
: 2022
Toplam mesaj
: 105
Ort. okunma sayısı
: 414
Kayıt tarihi
: 04.07.10
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster