Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Bayram gelmiş neyime

Gerçekten çevremizde olup bitenleri, meslektaşlarımızın yaşadıklarını, verdiğimiz şehitleri, yaşam koşullarını, ülkenin içinde bulunduğu durumu düşündüğümüzde ve çocukları düşündüğümüzde gerçekten bayramın geldiğine, bir bayram sevincinin olması gerektiğinin tadına varamıyoruz. Ersen Abi ellerinize sağlık, bende bu bayramı yaşayan herkesin bayramını kutluyorum.

05 Aralık 2008 09:06
Yüreğimiz kalbura döndü

Sayın Gürpınar, Timsah gözyaşı dökenler aynı günün akşamı herşeyi unutuyorlar. Bir fıkra vardı çok uzatmayacağım, herkes kendi ülkesinde çok olan ve gereksiz olan şeylerden söz edince, Temel'de bizde de insan çok diyor ve hiç değer verilmediğini anlatıyordu. Şehitlerimizde öyle, Gnkur. ödenek yetersizliğinden karakolun taşınamadığından sözetti ben utandım. Emekli gnkur bşk.nına 1 milyon ytl.ye araç alınıyor ama vatan evlatlarının korunacağı, barınacağı, toprakları savunacağı yerlere için para bulunamıyor. kimseyi kandırmasınlar.

07 Ekim 2008 11:03
Söz vermek

SAYIN GÜRPIAR ABİME TEŞEKKÜR EDERİM. ARKADAŞLARIMIZ GEREKLİ YORUMU YAZMIŞLAR

24 Haziran 2008 13:19
Şehitlerimizi uğurlarken

Çok değerli Ersen bey, blogdaki yazılarınızı elimden geldiğince hızlı takip etmeye çalışıyorum. Bir deryaya benzeyen birikimlerinizden yararlanmak gerçekten güzel ve ifadeleriniz bizi anlatıyor. Tekrar teşekkürler, şehitlerimize bende Allah'tan rahmet dilerken, yakınları başta olmak üzere tüm ülkeye başsağlığı dilerim. Aziz Saydam

29 Şubat 2008 15:04
Gazimizin bacağı nerede

Benimde sayın Hamit Dölek'le tanışma fırsatım oldu. Dolu dolu bir insan. onu tanıdığama memnun oldum. Ersen bey sizde konuyu gerçekten iyi analiz edip anlatmışsınız. ülkenin değerleri bir bir yok ediliyor, içimiz kanıyor.

19 Şubat 2008 11:39
Toplam blog
: 2
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 335
Kayıt tarihi
: 19.02.08
 
 

15.03.1963 Mersin-Anamur doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Anamur'da tamamladım. 1980´de Hava..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster