Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ahmet YILMAZ

Mevsime göre güzel bir havada, 9 günlük bayram tatiline girdik. Özel bir derdi olmayanlar için bayram mutlu geçecek gibi… Bir türlü çözüp gündemden kaldıramadığımız siyasi dertler de artık en azından çoğunluğun kanıksadığı bir hale geldi. Hani derler ya, mutluluk ve huzur biraz da bizim beynimizde… Bardağın boş tarafını görmekten vazgeçemeyenlerin tadabilecekleri hazlar zaten oldukça azdır. Bu duygularla her zaman olduğu gibi, bayramın sizin için, ülkemiz için, milletimiz için esenliklerle dolu geçmesini; derdi, kederi, üzüntüsü, hastası, çaresizliği olanlara Allah’ın sabır, yardım, şifa, umut ve kolaylıklar vermesini diliyor, en içten sevgi ve saygılarımla, selâmlar sunuyorum.

13 Kasım 2010 15:18
Esin Nefes

İzin almadan son yazımda (sen gitmek nedir bilmiyorsun), sizin yazınıza atıf yaptım, ama asıl yazmasam haksızlık olurdu, zira yazınız esin verdi bana... Yine de sakıncası varsa ve sizin cevabınız gelmeden yayımlanırsa hemen kaldırabilirim...

20 Ekim 2010 15:23
CEVAP

Tabiki bir mahsuru yok. Size bir yazı yazdıracak esinlenmeyi yarattıysam ne mutlu bana. Bu yayınladığım bütün yazılar benim kitaplarımda olan yazılarım. Yayınevimin, "Böyle yazılarını yayınlayıp durursan kitaplarını satamayız" çıkışlarına aldırış etmeden herkesle paylaşıyorum. Yazan insanın öncelikli misyonu da mümkün olan en büyük kitleye ulaşmak olmalı zaten. Umarım size daha çok ilham verir yazılarım da bende sizinkileri okuma fırsatı bulurum.

21 Ekim 2010 02:18
Toplam blog
: 9
Toplam yorum
: 14
Toplam mesaj
: 2
Ort. okunma sayısı
: 723
Kayıt tarihi
: 14.09.10
 
 

Alper Kutay Erke Vikipedi, özgür ansiklopedi Alper Kutay Erke (d. 24 Nisan 1979, Konya), mizah, ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster