Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 1997 mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Adalet Yüksek Meslek Okulu 2.sınıf öğrencisiyim.5 Eylül 1995'ten beri  reklam sektöründeyim. Meslek hayatımın 8 yılı medyada (Milliyet, Vatan, Akşam, Türkiye, Fotospor, Hürriyetoto.com), 12 yılı i..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Evet… İstanbul’dayım!..

Duygusal yönü çok güçlü, şiir tadında, insani derinliğinizi, duyarlılığınızı açığa vurduğunuz, sıcak, samimi, içten bir yazı olmuş sevgili Metin abi. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Cemce sevgilerimle...

11 Mayıs 2018 20:54
Şımarık erkekler...

Kadına şiddet uygulayan erkeğin davranışlarını şımarıklığına dayandırmak çok ilginç bir tespit, çok değişik bir gözlemleme biçimi. Bu konuda enine boyuna düşünücem. Yazınızın altyapısı, ömrü suçlularla mücadeleyle geçmiş, duyarlı bir kadın polisin, hem düşünen hem sorgulayan duygu, düşünce ve ruh dünyasına dayanıyor. Özellikle takım elbise-mahkeme kararı ikilisine yaklaşımınız çok doğru ve yerinde olmakla birlikte, mesleki geçmişinize de dayıyor sırtını. Erkeklerin yetiştirilme tarzları, ömürleri boyunca uğradıkları kendilerinden yana tutum takınılan toplumsal cinsiyet ayrımcılığı vurgunuz; dört dörtlük. Umarım erkek şımarıklığı bir gün sonlanır. Gerçi, giderek muhafazakarlaşan toplumumuzda bu mümkün gibi görünmese de, biz iyi niyetimizi korumaya çalışalım yazınız aracılığıyla. İyi yıllar dilerim sevgili Hayvar. Dileğim odur ki, bir gün dünyayı kadınlar yönetir. Bu konuda erkeklerden başarılı olurlar mı bilemem ama, daha şefkatli, daha merhametli, daha insanca davranacakları kesin.

31 Aralık 2017 19:56
Görünür Blogger olmak II

Ben bu yeni halini... Donald Trump'ın çocukluğuna benzettim! Malum... O da Amerikalı!.. Cemce sevgilerimle...

13 Nisan 2017 12:50
 
Toplam blog
: 1183
Toplam yorum
: 3429
Toplam mesaj
: 72
Ort. okunma sayısı
: 1563
Kayıt tarihi
: 30.01.11
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Yüzü gülmeyen insan, bana uğramasın kardeşim!