Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Ben şimdi ilaçlarımı alırken ücretin tamamını cebimden mi ödeyeceğim?

Beyefendi, devletin yaptığı birşey yok henüz.. Sorun eczacılar birliğinden kaynaklanıyor.. devlet paranızı ödemediğini söylemedi; eczacılar birliği ilaçlarınızı vermeyeceğini söyledi. devlet ise sorunu bir şekilde aşmaya çalışıyor. Yanlış adresi, erkence suçladığınız kanaatindeyim.

05 Ocak 2009 09:35
Bu kaçıncı baskıdır acep?

Hocam eğer bu provakasyon olduğundan şüphe etmediğimiz olay, basında yeterince yer bulmamışsa muhakkak arkasının geleceğini ve gürültünün toptan koparılmaya çalışılacağını bilmeliyiz. Aslında 28 Şubat sürecinde de çoğu olayın provakasyon olduğunu biliyorduk. Ama bunu gündeme getirecek medya gücü yoktu. Milletin gözünün içine baka baka yapıldı herşey..

24 Aralık 2008 11:20
Neden böyle oldu demeyiniz; okuyunuz!

Hocam bu konuyla ilgili bir yazı yazmayı düşünüyordum; ama vazgeçtim. Duygularımıza tercüman oldunuz. Kriz çıkarmak için her türlü aktivasyonu deneyen mihrakların oyunlarının her defasında ellerinde patlamasını zevkle izliyoruz. Deşifre olan her oyundan sonra fütursuzca sağa sola saldırmaları alışıldık oldu. Artık görüyoruz ki sırtlarını dayadıkları dağlar kendilerini terk etmeye başladı. Selametle kalın..

19 Aralık 2008 13:36
Hayatı okumak

Haklısın hocam, okumuyoruz.. Korsanı bile.. Hatta internette gezen bedava e-kitapları bile.. Biz gazeteyi külah yapmada, beyaz kağıdı uçurtmada kullanan bir nesiliz. Ama gördüğüm kadarıyla yazan bir nesil geliyor. Temennim; yazanların okuyanların arasından çıkması..

17 Aralık 2008 01:35
Blog yorumlarında satır başı yapabilmek

Shift+enter aynı görevi yapmıyor mu? Pardon biraz acemisiyim bu işin de..

08 Aralık 2008 00:54
Öyle zor ki senden ayrılmak

Sigara insanın yakasını bırakmak istemez.. Yıllar da geçse fırsat bekler insanın kanına girmek için.. tedbiri elden bırakmamak lazım nemelazım. Geçmiş olsun..Bayramınız kutlu olsun.. Saygılarımla..

08 Aralık 2008 00:46
Mevlana...

Son zamanlarda okuduğum en güzel bloglardan birisiydi. Tebrik ederim. Bizler maaleef elimizdeki değerleri çok hor kullanan bir millet haline geldik. Geçmişimizle bağımız koptuğu için geleceğe de bakamaz olduk.. Yaratılmaya değer bulunan varlıklar olarak Yaratan'a yeterince şükretmiyoruz kanaatindeyim. Başarılar dilerim. Saygılarımla..

08 Aralık 2008 00:38
"En güvenli iki yüz"

Çıkardığınız sonuca katılmakla birlikte İngiliz bilim adamlarının gittiği yol konusunda şüphelerim var. Malum; bilim adamlarının canı sıkılınca popüler bilim üretme gayretleri ön plana çıkıyor. Yüz ifadeleri ile karakter analizi bizi yanlış yollara çıkarabilir. Biz yine de kişinin yaptığı işlere bakalım..

08 Aralık 2008 00:33
Bulvarda çarşafa dolanan adam; Baykal!

Bence Sayın Baykal "örtünmenin" Türkiye gerçeği olduğunu zaten biliyordu. Hatta parti içindeki muhalif kalmaya devam edenler de pekala biliyorlar.. Sadece sayın Baykal kuru kuruya direnmekle partisinin bir adım dahi ileri gidemeyeceğini, bilakis marjinal bir parti haline dönüşeceklerini anlamış bulunmaktadır. ama zamanlama konusunda büyük bir yanlış yapmıştır. Halkın hafızası artık balıkla kıyaslanmayacak kadar güçlendi. Güzel bir blog ..elinize sağlık..

05 Aralık 2008 08:28
Mavi masal

O güzellikleri sanal dünyada da olsa görünce insanın şair olası geliyor. Söz bir şiir yazacağım Karadeniz için.. Bu arada sigara sağlığa zararlıdır.. saygılarımla..

04 Aralık 2008 16:16
Toplam blog
: 32
Toplam yorum
: 6
Toplam mesaj
: 13
Ort. okunma sayısı
: 855
Kayıt tarihi
: 04.12.08
 
 

Hayatı yaşanabilir kılan bilgidir... Vakit buldukça yazmaya çalışıyorum. Yazılamayan, kaydedileme..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster