Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Atsız, Kür Şad, Ülkücüler ve MHP

"Komünizm bize düsman bir meslektir.Bunu iyi belle.Yahudiler bütün milletlerin gizli düsmanidir.Ruslar,Çinliler,acemler,Yunanlilar tarihi düsmanlarimizidir.Bulgarlar,AlmanlariItalyanlar,Ingilizler,Fransizlar,Araplar,Sirplar,Hirvatlar,Ispanyollar,Portekizliler,Romenler yeni düsmanlarimizidir. Japonlar,Afganlar ve Amerikalilar yarinki düsmanlarimizidir.Ermeniler,Kürtler,Abazalar,Çerkezler,Bosnaklar,Arnavutlar,Pomaklar, Lazlar,Lezgiler,Gürcüler,Çeçenler içerdeki düsmanlarimizidir." Vasiyetten de bahsetsen biraz. Halk düşmanlarını, Faşist Hitler özentili adamları burda cilalama istersen.

06 Haziran 2012 09:07
100. Bloğum

keşke hıyar deseydiniz. belki üzerime alabilirdim. çünkü ben bir hıyarlık yaptım...

30 Nisan 2012 16:24
100. Bloğum

100.bloğunuz vatana, millete hayırlı olsun. Selamlar

30 Nisan 2012 09:43
Erkek çocuk babaya çekermiş

Kaleminize sağlık. Sizi sizin gibiler anlar ancak. Ve çok iyi anlıyorum.

28 Nisan 2012 22:21
Karınca ..

Açıkçası bana bir parça ya da klibi hatırlatmadın. Ama bir doktora görünsen iyi olur kanaatindeyim. Korkmana da gerek yok. Ben göründüm sorunlarım çözülmese de ilaçlar acaip kafa yapıyor.

26 Nisan 2012 15:55
Sıra Atatürk’ün yargılanmasına kadar gelecek mi?

İsterdim koroya katılıp, yağla, balla beslenmeyi ama yapmayacağım. Eğer CHP sol bir parti olması gerek diyorsanız yazmış olduklarınızın çoğu doğru saptamalar değil. Onu inkar et, kürt konusu denildiğinde zıpla bölünmekten bahset, işçiden, emekçiden bahsetme, kapitalizme dair en ufak bir eleştiride bulunma. Eee halk diyorsunuz yıllardır Baykal ve ekibi söylediklerinizi yaptı ne oldu. Adamlar rekor üstüne rekor kırdı sandıklarda. Halkın ihtiyacı olan sol iktidardır. Sol iktidar da çıkıp yeri geldiğinde bu ülkede halkın bütün taleplerini karşılayabilecek kapasitede olması gerekmektedir. Onu dışla, bunu yoksay, militarizme saplan kal, paranoyalar oluştur kendine. Bu mantığın sonunda olacak iktidar emin olun şimdikinden farklı olmayacaktır.

18 Nisan 2012 09:28
"O kadın" Meral Okay

o insan yüreğinize sağlık...

11 Nisan 2012 16:17
Hülya Avşar, Kürtlüğümle gurur duyuyorum dedi

arkadaş türk kimliğiyle ne alakası var ve ne dalga geçmesi. Birisi de çıkmış sanat yaşamını aşağılıyor. Ne yani şimdi bir doğru şeyler söylemek için başarılı bir hayat mı gerekiyor. Bu nasıl bir mantıktır. Siz hayatınızda ne kadar başarılısınız. Siz ne kadar ahlaklısınız. Artı bütün bunları yaptıran kürt tarafı der gibi sinsi bir ırkçılık yapmaktasınız. Dikkat edin bölmeyin bu ülkeyi. Yazık olur.

28 Mart 2012 16:04
Ak Parti'ye oy vermeyenler neden vermiyor "cevap"

eee okeye döndüm ama beklemedin, okeyi atayım. mahmut emmi de sövüp durdu sana. tütün diyo ekemiyoz. her neyse sizin yapacağınız politika bu yazıdaki saptamalar kadar yerinde olur. önce kırk fırın ekmek yemen gerek emmioğlu, kırk.

14 Ağustos 2011 00:31
Dönüşüm

Halen gülmekteyim...

22 Temmuz 2011 14:28
Toplam blog
: 29
Toplam yorum
: 7
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 524
Kayıt tarihi
: 05.02.09
 
 

"Yaşadığım kentleri sevmem. Daha doğrusu yaşamak zorunda olduğum kentleri. Onlar da beni sevmez. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster