Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Google Art Project / Sanat Projesi

elinize sağlık google'ın bu hizmeti ayağımıza getirmesi iyi fakat benim korkum internette bu resimleri heykelleri gören bazı lamaların ekrana tükürmesi, hatta "yıkın lan bu heykelleri", ya da "örtün lan bu kadınları (kız mı kadın mı bilmem) diyerekten hem tükürüp hem de google'ı falan kapattırmaya kalkmalarıdır. nerde sanat görse tüyleri dikenlenir bunların çünkü sanat tabulara dokunur, ezberlerini bozar.

05 Haziran 2011 19:52
Geri demokrasi bunun adı

bunların geldiği noktaya bakınca size katılmamam mümkün diil. milliyetçilik karşıtı maskesiyle özgürlük demokrasi liberalizm diye çıktılar en koyusundan milliyetçilik faşizm ve edepsizlik içinde ne olduklarını ortaya koydular. en kısa vadeli planları seçimde daha da güçlenip komşuyu komşuya, arkadaşı arkadaşa muhbir ve düşman yapıp temizinden bir SS polis teşkilatı ile SS akıncı gençlik örgütü kurup herkesi zorla kendileri gibi olmaya zorlamak olmayanı da "bilmem ne terör örgütü mensupluğu ile" hapse tıkmak ya da faili meçhule göndermek.

05 Haziran 2011 19:45
İç içe

melete olmasin devam et.

03 Ekim 2007 22:16
Öğrenmenin yaşı yok!

anneyide al hemen gel buraya:=)

30 Eylül 2007 18:40
Zıt

Deremim,

kelimelere içini yüklemişssin gene.
içtenliğin saflik sayildiği,
sevdanin aptaliğa yorulduğu,
ve
neşenin,
gülmenin
unutulduğu.
ama
senin her iki kişin gibi
güzelliğin
yer çekimine inat
göklerde kanat çırptığı
aşşağıda ki kalabalığında,
her iki kişine de mutluluklar diliyorum.

geçmiş olsun bir tanem
en kisa zamanda ip atliycaz hady:=)

23 Eylül 2007 18:37
Bir gün ben sen olsam

bi tanem çok güzel..
devam ettir lütfen..

20 Eylül 2007 00:16
Bendim o yanan...

çok güzel anlatmişssin. sanki orda yanimdaymişssin gibi ama hep yanimdaydinki.
tüm yükün pamuk bana sonsuza kadar taşiycam sirtimda.
muckmmshshhshshsh bi tanem..

17 Eylül 2007 23:41
Yaşam Defterim

Kaçma vakti, Sevdiğimiz her şeyden Bir çukurdan çıkarcasına Ve bir kafesten uçarcasına. Yeşilden, Maviden ve eşit ortaklıkları, türkuaz renkli denizden. Ve belkide, Erişilmez sandığımız bu yüksekten gayrı ötelerde, Bir kıyı bulmalı ve bir gölgede, Tahtadan bir ev yapmalı, İlk yorulduğumuz yerde küçük ve tek odalı, Mümkünse ilk kıvılcımda, kolayca yanacak kadar ahşaptan. Ve ileriye gitmemeli, artık oradan, Hep o tahtadan eğreti evde kalmalı. Bulabilirsek ki, Katranı çok ve ölü, Kimsesiz bir çam ağacından arta kalan parçalardan. Küçük, hem de camsız, Ve karşısı denizden yoksul, Küçük, boyasız bir penceresi olan.

13 Ağustos 2007 01:04
Veda

YAV DEREM BIKTIM ARTIK. DÜNYANIN HERYERİNDE BLOG VAR. AMA MİLLİYET BLOG PRENSİPLERİYLE TEK BAŞINA. NE YAZSSAM RED EDİLİYOR. YOTRUMLARIMI BİLE SİLİYORLAR. BLOG DEĞİL ESKİ KOMİNİST RUSYA MUBAREK. BU DEFADA ŞİİRİMİ YAYINLAMADILAR. NEYMİŞ ŞİİR YAYINLAMAZLARMIŞ BİR ÖNCEKİ ŞİİRİMİ YAYINLADILAR. HERKESİN BİR SÜRÜ ŞİİRİ VAR YAYINLANMIŞ. EDEBİYAT ŞİİR DİYE BİR BAŞLIK VAR. AMA ŞİİR YAYINLAMAZLARMIŞ. ARTIK BURAYI YÖNETENLERİN KLİMASİZ YERDE ÇALIŞTIKLARINDAN KUŞKU DUYUYORUM. HAVA DURUMUNA GÖRE PRENSİP UYDURUYORLAR. KENDİ KÖŞEMDE YAZİCAM SADECE. BUNLARİDA ANLATİCAM.

10 Temmuz 2007 14:42
aşk mıdır yoksa seks midir bizi boğultan?

yaf varya sen mizah takil canm. ama bu konu gerçekse ben nie bilmiyoruma takildim gülmeler arasinda.

06 Temmuz 2007 19:41
Toplam blog
: 26
Toplam yorum
: 36
Toplam mesaj
: 16
Ort. okunma sayısı
: 876
Kayıt tarihi
: 07.07.06
 
 

Basın Yayın Yüksek Okulu mezunuyum. Adalar'da yaşıyorum. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster