Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
ErkanArkut

Çok afedersiniz ama yalan söylediğimi acaba nereden çıkardınız? Saygılar

31 Ağustos 2016 20:47
ErkanArkut

Mesajınızın sonunda Selamlar demişsiniz, Aleykümselam diyorum kardeşim.

30 Haziran 2016 15:19
Mert Arslanoğlu

Değerli kardeşim, benim yazılarım zaten çok ciddi araştırmalara dayanıyor, siz yazılarımı takip edin. Benim haklı çıktığımı göreceksiniz. İngiliz derin devleti olayların arka planında olduğunu kabul ediyor zaten, üstelik daha yeni mi anladınız diyorlar. Ama başarılı olamayacaklar. PKK'yı da onlar destekliyor ama Türkiye'yi bölemeyecekler. Saygılar.

14 Haziran 2016 04:18
Mert Arslanoğlu

Kuran'ın yanlış tercümelerini okumuşsunuz, Kuran'da kadın her yönden övülür, ayetlerle tüm hakları korunur. Ayetler son derece açıktır. http://www.birayetbiraciklama.com/ Bu linkten ayet açıklamalarını konularına göre okumanızı tavsiye ederim. Selamlar.

10 Haziran 2016 03:44
Mert Arslanoğlu

Benim kimseyi karalamak gibi bir niyetim ya da psikolojim yok. Eğer sizde araştırma yaparsanız gerçekleri görebilirsiniz. Saygılar.

10 Haziran 2016 02:08
Mert Arslanoğlu

Ben burada gerçek İslam’dan, gerçek anlamda Kuran’a uymaktan bahsediyorum. Siz bana yobazların hurafelerinden örnekler veriyorsunuz. Ben onların doğru olmadığını sürekli anlatıyorum zaten. Siz kalkıp bana Müslüman görünümünde olup kadın düşmanı olan, ya da eşcinsel olan insanlardan bahsediyorsunuz, bunlar gerçek dindar mı? Tabii ki değiller. Kuran’ın içinde akla aykırı ayetler yoktur. Beyinleri yıkayan yobazların uydurduğu binlerce hurafe vardır. Sizin verdiğiniz örnekler de bunlar. Bu linki incelerseniz gereken bilgileri edinebilirsiniz: http://bagnazliknedir.blogspot.com.tr/ Saygılar

02 Haziran 2016 16:53
CEVAP

Değerli kardeşim Kuran'ı tercüme etmiş 50 ayrı kişiden okudum. Ve hepsinde de Kadını eksik ve Şeytan görüp, erkek egemenliğini savunur. Aynı zamanda Arap Irkının üstünlüğünün yanında, Cennet ve cehennem korkusuyla insanları İslamın dışında başka, her şeyin yalan ve haram olduğunu yazması. Daha da ilerisi, Arap İslam düşüncesi her derde devaymış gibi, İslamdan başa hiçbir düşünceye itibar edilmemesini öğütlemek, Arap İslam bağnaz milliyetçiliğinin ta kendisidir. Ve bunların hepsi Kuran da yazmaktadır. Selamlar.

03 Haziran 2016 12:34
SÜLEYMAN SIRRI

YORUMUNUZA CEVABIM Cemal Zöngür Bey Okumadan yazının başlığına yorum yapan ilginç kişilerden olduğunuz anlaşılıyor. Ayrıca din deyince tüyleri diken diken olan Din, Allah, Peygamber Kur'an sözcüklerine tepki veren gruptansınız. Olabilir ama yazıyı okuma zahmetine katlansaydınız bu hatayı yapmazdınız. Tabii ki Allah'ın dini olmaz. Allah dinin koyucusu ve kurucusudur. Yazıda bu anlatılıyor. DİN ALLAH'INDIR SÖZÜ DE BENİM DEĞİL KUR'AN'DA GEÇEN BİR SÖZDÜR. Bu ayetlerin adresleri yazımda var...9o

30 Nisan 2016 19:58
CEVAP

Bahsettiğniz Ayet ve Surelerde neler olduğunu biliyorum. Ancak Hz. Muhammed ilk Ayetleri düzenlerken, neden iki Hıristiyana bu ayetleri yazdırdı?. ikincisi Ahzap Suresinin birçok Ayeteinde Kadınlar sizin tarlanızdır istediğiniz gibi kullanırsınız ifadesi. Ve iki kadının şahitliği bir erkeğin şahitliğine ancak denk gelir gibi binlerce ifadeleri Allah mı emrettei yoksa, cinsiyet düşkünü Arap düşüncesi midir?

01 Mayıs 2016 12:03
Toplam blog
: 56
Toplam yorum
: 87
Toplam mesaj
: 7
Ort. okunma sayısı
: 999
Kayıt tarihi
: 27.03.16
 
 

Eğitim: Yüksekokul, Meslek: Yönetim, İlgi Alanım: Tarih, Felsefe ve Sosyoloji üzerine araştırma. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster