Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Antakya 1955 Doğumluyum. O.D.T.Ü. Mimarlık Fakültesi 1982 Mezunuyum. O zamandan beri firmalarda mesleğimi yapıyorum. İstanbul'da yaşıyorum. Tarihe ilgim Üniversite son sınıfta Devrim Tarihi dersleri ile başladı. Yazılarım yalnız Internet sitelerinde yayınlanıyor. Okuyucu yazdıklarımı bazen beğeniyor, bazen beğenmiyor. 2001..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Cumhurbaşkanından kadın açılımı: 3 çocuk doğur, büyüt, evlendir askere yolla sonra da öl

Kerim kardeşim, olayı yine çözmüşsünüz. Beyefendi kişisel haklara müdahale etme hakkı olduğunu sanıyor. İnsanların emirle robotlaşabileceğini düşünüyor. Otur, kalk, yeme, dur, gülme, ver, başını bağla, 3 çocuk doğur, böyle. Kimse kimsenin tebaası değil. Kimseye biat etmedik. Her şey bir yere kadar.

07 Haziran 2016 12:24
Alman Parlamentosu soykırımı neden kabul etti?

Sizi yeniden burada görmek mutluluk verici. Ortalığı Ali Kemaller sarmış durumda. Yeniden hoş geldiniz.

06 Haziran 2016 10:13
İneğe tapmakla ineği kesmek arasında seçim yapsan hangisini seçersin? Taparım daha iyi

Bazı şeyleri kendi başınıza çözebiliyorsunuz. İneğe tapmak değil fakat saygı göstermek diyelim. Dinlerin ilk çıkış zamanlarında -aynı kızılderililerde olduğu gibi- doğanın, hayvanların ruhu olduğuna inanılırdı. Animist dönemdir. Bunun bir benzerini Avatar filminde gördük. Avatarların karşısında da hiçbir şeye değer vermeyen, kendini her şeyden üstün gören aşağılık insan tipi vardı. Şimdiki durum böyle.

02 Haziran 2016 15:22
 
Toplam blog
: 165
Toplam yorum
: 308
Toplam mesaj
: 19
Ort. okunma sayısı
: 9198
Kayıt tarihi
: 27.09.09
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster