Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
Recep Tayyip Erdoğan mı büyük, Rize mi ?

Vatana ve millete büyük hizmetleri dokunduğu tescil olmuş ve aramızdan ayrılmış olmaları koşuluyla bu vatandaşlarımızın isimlerinin devlet tesislerine verilmesinin uygun olacağını düşünüyorum. Halen yaşayanların isimlerinin verilmesi "şık" durmuyor...

13 Kasım 2012 02:18
Askıda Ekmek

KOÇ ÜNİVERSİTESİ-TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ Sarıyer Maden ve Büyükdere'deki fırınlarda Askıda Ekmek Projesi'ne devam ediyor ve düzenli Huzur Evi ziyaretleri gerçekleştiriyorlar. Bilgilerinize..

08 Eylül 2012 21:03
Korku İmparatorluğu

Harika yazmışsınız. Elinize sağlık. Bu vatanın sizin gibi gençlere ihtiyacı var. Düşünen, eleştiren ve yazabilen gençler doğruyu bulacak, çevresini aydınlatacaktır. Doğruları dile getirmekten korkmayın ama ehil olmayanların yaptıklarından uzak durun. Selamlar..

04 Eylül 2012 01:08
Yöneticilere Öneriler - 1

Yazdığınız özellikleri taşıyan insanlarla birlikte çalışma şansına sahip olmanızı kıskandım. Bu tür insanlar yönetici olmanın üzerinde lider özellikleri taşımaktalar. Amacınızın bu tür insanları çoğaltmak olduğunu düşünüyorum. Ancak sonradan lider olmak, oluşturmak çok zor. Ben liderlik özelliklerinin doğuştan geldiğine inanıyorum. Farkındalık yaratmak ve katkıda bulunmak adına yazdıklarınıza tamamen katılıyorum. İş hayatına dair yazdıklarımı okumak fırsatı bulursanız, benim de önerilerim bu yönde olmuştur. Selamlar..

10 Ocak 2007 12:30
Yöneticilere Öneriler - 3

Bu bölüme ekleyebileceğim bir madde; Zaman sadece size ait değildir, zamanla ilgili verdiğiniz sözleri yerine getirin, kimseyi bekletmeyin, oyalamayın, astınız da olsa zamanını çalmayın.

09 Ocak 2007 16:46
Yöneticilere Öneriler - 2

Yazdıklarınızı ülke yönetimine soyunmuş siyaset adamlarımıza öneriyorum. Selamlar..

09 Ocak 2007 16:42
Yöneticilere Öneriler - 1

Askerlikte öğrendiğiniz söze bir katkı da benden olsun. "Hiçbir mazeret başarının yerini tutamaz." Yazdıklarınızı uygulamakta olan yöneticilere bir kaç örnek verirseniz bizi çok mutlu edersiniz. Selamlar..

09 Ocak 2007 16:39
Alacaginiz karinin agzi saglam olsun...

Soyadınız "Çürük" yerine "Sağlam" olsaydı tam süper olacaktı... Alınmayın lütfen. Komutana yazdığınız böyle bişi. Hikaye güzel, o zamanın bitirimleri öyle söylerlerdi. Bu hikayede de "kadın" diye yazılsa racona ters olurdu.. Bakın komutan en altta "hanımefendi" diyerek bitirmiş. Ne güzel..

17 Aralık 2006 02:29
Battaniyeler...

Koruma, çoğu kez bilinçli değil. Hayvanlar aleminde üremeden sonra en önemli iç güdüsel davranış biçimi. En güçlü hayvanlar dahi, yavrularını, ailelerini zararlı dış etkenlere karşı koruma gereği duyuyorlar. Yavruyken korunan, yetişkinken koruyan rolü hareketli canlıların hepsinde var. Yaşamın devamı için gerekli olan davranışların psikolojik saplantılara dönüşmemesi dileğiyle..

15 Aralık 2006 02:10
Aradığınız kişiye şu anda...

Tedirginim, gözüm telefonun operatör göstergesinde az önce bir çizik vardı, şimdi o da yok.. Karşımdakinin ne anlattığından çok "telefon burada neden çekmiyor?" sorusuna odaklanmışım. Kalbim sıkışıyor, içimden mutlaka arıyordur ve aklına kimbilir neler geliyordur diye geçiriyorum. Sıkıntım inanılmaz artıyor, dışarıya çıkmak için canımı bile verebilirim. Oh neyse bitiyor galiba.. Dışardayım, telefonumun çizgilerine bakarken bip sesi ile mesajı alıyorum. Üfff çok kızmışsın, merak ta etmişsin.. Seni arıyorum, orası çekmiyordu, özür filan derken, sen meraktan perişan olmuş, öfke dolu sesinle ağızına geleni söylüyorsun.. Sakin olmaya çalışıyorum ve hatta gülümsüyorum. Evet merak edilmek güzel şey. Merak edileni olmak ta... Teşekkürler Fulya...

11 Aralık 2006 17:50
Toplam blog
: 36
Toplam yorum
: 39
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1517
Kayıt tarihi
: 11.12.06
 
 

Zaman yolculuğu yapmak isterseniz, kendinizden yaşça büyük insanların deneyimlerinden yararlanın...

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster