Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hüseyin BAŞDOĞAN, 1942'de Malatya- Arapgir'de doğdu.Arapgir Ortaokulunu, Diyarbakır Öğretmen Okulunu, Bursa Eğitim Enstitüsünü bitirdi. İlkokul öğretmenliği, orta dereceli okullarda Türkçe öğretmenliği yaptı. Bir ara MEB'nin merkez örgütünde çalıştı. Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim Merkezi'nin açtığı Fransızca kursu..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Demokrasi Maskesinin Miadı ve Gelişmekte Olan Ülkeler?

Kenan Bey,devletin gelişim tarihini,bu gelişimdeki sosyal sınıfların rollerini,demokrasinin evrimini,demokrasi evriminin ülkemize etkilerini, çok iyi belirtmişsiniz.Selam ve saygılarımla.

30 Kasım 2018 13:29
Kültür, Sanat ve Yerel Yönetimler

Gündüz Bey,kültür sanat, insanı, insan yapan değerlerdir;çünkü insanın tinsel yönünü besler,geliştirir.Genç kuşaklara sanat eğitimi vererek onların insan ilişkilerini geliştirip topluma yararlı olmalarını sağlayabiliriz.Anlamlı,yararlı bir deneme.Selamlar.

22 Kasım 2018 12:34
Öğretmen Veli İlişkisi: Çatışma Değil, İşbirliği

Ali Rıza Bey, önemli bir konuya değinmişsiniz.Çocuğun başarısı,öğretmen-veli işbirliğine bağlıdır.Bu konuda,öğretmen de veli de eğitilmelidir. Öğretmenim Dr. Psikolog Halis Özgü, "Öğretmenliğin amentüsü sevmektir."derdi.Öğrencilerini,şımartmadan seven,onlarla yakın ilişki kuran öğretmen başarılıdır.Selamlar.Esen kalın.

04 Kasım 2018 12:54
 
Toplam blog
: 293
Toplam yorum
: 1088
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1552
Kayıt tarihi
: 04.12.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 
 
 
     
     
     
    Kitaplarıma ücretsiz ulaşabilirsiniz: https://sites.google.com/site/basdoganhuseyin02