Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hüseyin BAŞDOĞAN, 1942'de Malatya- Arapgir'de doğdu.Arapgir Ortaokulunu, Diyarbakır Öğretmen Okulunu, Bursa Eğitim Enstitüsünü bitirdi. İlkokul öğretmenliği, orta dereceli okullarda Türkçe öğretmenliği yaptı. Bir ara MEB'nin merkez örgütünde çalıştı. Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim Merkezi'nin açtığı Fransızca kursu..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Çanakkale Geçilemez (mi)?

Günümüzde,Çanakkale Zaferi 'nde bile adını anmak istemeyenler,Atatürk'ün ve Cumhuriyet'in değerini anlamayanlar,anlamak istemeyenlerdir.Selam ve sevgilerimle genç arkadaşım.

18 Mart 2018 15:24
...aŞkîya Gazeli...

Nedim Bey,öz geçmişinde;"okurum,yazarım,yaşamı okşarım"diyorsun.Bu gazelinde de "yaşamı okşuyorsun"ne ilginç bir deyiş.Esenlikler dilerim.Saygılarımla.

18 Mart 2018 15:08
Kuveyt: Zenginlik Başa Dert!

İsmail Bey,Kuveyt 'ten dünya petrol rezervinin %9 çıkmasaydı,15 yaşındaki çocuk,obezite olmayacak,Afrika'nın yoksul ülkelerinin çocukları gibi bir deri bir kemik olacaktı.Kimi Arap ülkelerinin topraklarından petrol fışkırıyor,onlar da üretmeden yan gelip yatıyorlar.Allah,bir de Anadolu 'yu görse!İlginç bir konuyu,ustalıkla işlemişsiniz.Bilgilendik.Sağ olun.Selam ve saygılarımla.

18 Mart 2018 14:56
 
Toplam blog
: 279
Toplam yorum
: 1039
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 1188
Kayıt tarihi
: 04.12.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Kitaplarıma ücretsiz ulaşabilirsiniz: https://sites.google.com/site/basdoganhuseyin02