Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hüseyin BAŞDOĞAN, 1942'de Malatya- Arapgir'de doğdu.Arapgir Ortaokulunu, Diyarbakır Öğretmen Okulunu, Bursa Eğitim Enstitüsünü bitirdi. İlkokul öğretmenliği, orta dereceli okullarda Türkçe öğretmenliği yaptı. Bir ara MEB'nin merkez örgütünde çalıştı. Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim Merkezi'nin açtığı Fransızca kursu..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Dünyanın yarısı yangın yeriyse, o 'ateş' öteki yarıyı da yakar!

İsmail Bey,doğru dersin.Dünyanın yarısı yangın yeriyse diğer yarısına sıçraması kaçınılmazdır.Yangın,hep yoksul,geri kalmış ülkeleri sarıyor.Kapitalizm doymak bilmediği için savaşlar bitmiyor.Esenlikler dilerim.

25 Mart 2017 13:53
Anjiyo oldum..

Kardeşim,geçmiş olsun.Anjiyo konusunda bilgilenmek isteyenler,bu Blog 'u okusunlar.Eşim de Hacettepe 'de kalın barsak ameliyatından önce olmuştu.Ancak,tuz torbası koymadılar,bantladılar. Bandı sökerken neredeyse derisini yüzdüler. Ben,hastahanelerden aldığım her tahlil sonucunu dosyalıyorum;çünkü bir başka hastaneye gittiğimizde,tahlil yakın tarihliyse gerek görülmüyor. Kebapları yemeğe devam! Afiyet olsun.Sağlıkla görüşmek dileğiyle.Sevgilerimle.

25 Mart 2017 12:52
IŞİD'i kim yarattı

Meslektaşım,görüşlerine katılıyorum.Yazınız,araştırma bulgularına dayanıyor.Ben de Milliyet Blog'da yazıyorum.Selamlar.Hüseyin Başdoğan.

23 Mart 2017 13:09
 
Toplam blog
: 259
Toplam yorum
: 776
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 675
Kayıt tarihi
: 04.12.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Kitaplarıma ücretsiz ulaşabilirsiniz: https://sites.google.com/site/basdoganhuseyin02