Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hüseyin BAŞDOĞAN, 1942'de Malatya- Arapgir'de doğdu.Arapgir Ortaokulunu, Diyarbakır Öğretmen Okulunu, Bursa Eğitim Enstitüsünü bitirdi. İlkokul öğretmenliği, orta dereceli okullarda Türkçe öğretmenliği yaptı. Bir ara MEB'nin merkez örgütünde çalıştı. Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim Merkezi'nin açtığı Fransızca kursu..

Devamı
 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
 
Tüm Önerilerim »
Dünya Robotlaşıyor mu?

Mehmet Bey,bilim,teknoloji, yaşamı kolaylaştırıyor;ama diğer yandan da insanın tinsel evrenini aşındırarak onu salt tensel varlık olmasının yöntemini sunuyor.Bu durumda,insan da robotlaşıyor;robota gerek var mı?Belki de gelecekte robota da gerek kalmadan sanal evrende üretilenlerle ilişki kurulacak,doğal insanla yapay insanlar birbirine karışacak! Yaşam daha karmaşık,insanlar daha mutsuz olacak.Selam ve sevgilerimle.

09 Eylül 2017 20:34
Kıymetli öğretmenimiz Sayın ERDAL CEYHAN

Mehmet Bey,Erdal'la ilgili özel notlar düşmüşsün:O,iyi bir insan,şair,yazar,seçkin bir öğretmen,akademisyendi.Can dostumdu. O' nu çok özleyeceğim. Yattığı yer Cennet olsun.

09 Eylül 2017 20:08
Soru-yorum

Ersin Bey,nereden bakarsak bakalım hep aynı şeyleri görüyoruz.Post-modern çizgide,nerede olduğumuzu görmede zorlanıyoruz.Zaman zaman da biz bu toplumun değer yargılarıyla bütünleşemiyoruz,dostum.Selam ve sevgiler.

08 Eylül 2017 21:46
 
Toplam blog
: 254
Toplam yorum
: 908
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 814
Kayıt tarihi
: 04.12.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 


 
 
     
     
     
    Kitaplarıma ücretsiz ulaşabilirsiniz: https://sites.google.com/site/basdoganhuseyin02