Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Hüseyin BAŞDOĞAN, 1942'de Malatya- Arapgir'de doğdu.Arapgir Ortaokulunu, Diyarbakır Öğretmen Okulunu, Bursa Eğitim Enstitüsünü bitirdi. İlkokul öğretmenliği, orta dereceli okullarda Türkçe öğretmenliği yaptı. Bir ara MEB'nin merkez örgütünde çalıştı. Devlet Memurları Yabancı Diller Eğitim Merkezi'nin açtığı Fransızca kursu..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
AMELİYAT

Meslektaşım,üzüldüm,geçmiş olsun.Eşim de yürürken düştü kolunu kırdı.2015' te de bir kısmi felç oldu.Ayakta,ama benim desteğimle yaşantısını sürdürüyor.Ayakta mısın? Çok sevdiğim,senin de Milliyet Blog'dan tanıdığın rahmetli Prof.Dr.Erdal Ceyhan,"bugün bayram "diyordu.Ne bayramı dediğimde,ayaktayız ya diyordu.Esenlikler dilerim.

13 Ekim 2021 20:31
Kimler İntihar Eder?

İnsan,çözmek isteyip de çözemediği sorunları bilinçaltına atar.Bilinçaltında biriken sorunları,dışa vuramayan başka bir deyişle ben,altben, üstben arasındaki dengesizlik,psikolojik hastalıklara neden olabilir.Psikolojik hastalığı olanlarda,intihar görülebilir.Şen ve esen kal.

23 Eylül 2021 21:48
VALİ RECEP YAZICIOĞLU

Vali Recep Yazıcıoğlu,halk adamıydı,bir liderdi. Fırat'ın bir kolu olan Karasu,Kemaliye'den geçer.Kemaliye 'nin Munzur Dağları tarafındaki köylerine gitmek için Karasu 'yu salla geçmek zorundadırlar.Doğum yapmak için Erzincan'a gitmek zorundadır.Kocasıyla salla Karasu' yu geçerken doğum yapan genç kadın ölür.Doğan çocuğunu sarıp sarmalayan baba,bebeği Yazıcıoğlu'nun masasına bebeği kor.Durumu,anlatır.Bu olaydan sonra,Vali Yazıcıoğlu,zor da olsa Karasu üzerine köprü yaptırır.Bu köprü,Ayşe Kulin' in "Köprü"romanına konu olur.Ben,bu köprüyü görme fırsatını buldum.Şen ve esen kal,meslektaşım.

09 Eylül 2021 20:38
 
Toplam blog
: 375
Toplam yorum
: 1283
Toplam mesaj
: 5
Ort. okunma sayısı
: 2343
Kayıt tarihi
: 04.12.12
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster
 
 
 

 
 
     
     
     
    Kitaplarıma ücretsiz ulaşabilirsiniz: https://sites.google.com/site/basdoganhuseyin02