Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Ali Emir KARAALİ..... Rize Lisesi... T.C. Anodolu Üniversitesi   'İş İdaresi' Lisans ve  'Maliye' Lisans bölümlerinden mezun olduktan sonra,.T.C. Maltepe Üniversitesi, İşletme Ana Bilim Dalı, "İşletme" MBA -Yüksek lisans- programından mezun oldum..  "Türkiye'de Serbest Bölgeler" isimli tez kitabım  mevcuttur.

 
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bir Spor kritiği / Rize'nin derdi ne?

Sevgili Mustafa kardeş: Ben stadın sorunu derken siz takımın başarısını olumsuz etkileyen disiplinsizlik eleştirisi getiren hocanın sözlerini dikkatimize sundunuz, yazınızı facebook ve twitter'de önerdim. selam ve sevgiler

26 Şubat 2015 11:26
İki ceviz ağacı, bir küçük gelin…

Bu yazı bir rüya mı, kaynağı var mı anlamadım.Çok çabuk bitti, Bugün bu hikayeler artık ülkemizde yaşanmıyor. Örneğin; Suriye'den kaçarak ülkemize gelen aileler çocuk evliliklerine yol veriyorlar,bu çocuklar devlet eliyle rahabilite ediliyor şimdi. Ya fakir ülkelerde ya da Suriye'de savaş bölgelerinde açlığın ve sefaletin icbar ettiği olayları bilebilsek...Her gün varil bombalarının altında topyekün bir halk yavaş yavaş yok ediliyorken,kız çocuklara yönelik cinsel sömürü de bu atmosferden besleniyor.On tane ağacın yerinin değiştirilmesinde hükümete isyan edenler... Suriye'de ki çocuklar için Neredesiniz.?

10 Mart 2014 17:11
Aklıma gelir...

Mükemmel...!

13 Ocak 2014 16:10
 
Toplam blog
: 129
Toplam yorum
: 132
Toplam mesaj
: 41
Ort. okunma sayısı
: 1322
Kayıt tarihi
: 29.09.07
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster