Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Parasız yatılı Darüşşafaka Özel Lisesi'nde iki yılı hazırlık sınıfı olmak üzere yedi buçuk yıl okudum. Son yarı dönemi Paşabahçe Ferit İnal Lisesi'nde tamamlayarak lise mezunu oldum. İyi İngilizce bilirim. Para için çalışmaktan emekliyim. 1953 doğumlu, evli ve iki çocuk babasıyım. İlgi alanlarım: Edebiyat, fotoğraf çekimi,..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Korona salgını ve etik

Doğru dersiniz amma sokakta işler kağıda çizildiği gibi yürümüyor ne yazık ki. Gençler ve çocuklar da virüs bulaştırıyor; üstelik virüs hastalık yapmadan önce bulaşmaya başlıyor. Bu nedenle yaşlılardan daha aktif olan gençlerin bulaş aracı olduğu doğrudur. Ne var ki yaşlılar diğer sorunlarından dolayı virüsün tahribatına dayanamayıp çok daha yüksek oranda yoğun bakımlık oluyorlar ve ölüyorlar. 65 yaş üstünü evde tutmak hastane üzerindeki coviit19 baskısını hafifletmeye yarayabilir.

24 Mart 2020 17:33
Kapılar, kapılar...

Bazı kapılar vardır anahtar deliği bile yoktur. Gönül kapıları onlardan olsa gerek.

27 Ocak 2020 11:18
Birlikte yaşayamaz mıyız?

Hayvanı kendi doğasında yaşamaya özgür bırakıp da tüm bakım hizmetleri yerine getirilirse ve tabi tuvalet terbiyesi de edindirilmişse ayak sayısı önemli değil, her hayvanla aynı evde yaşanabilir.

22 Aralık 2019 15:11
 
Toplam blog
: 375
Toplam yorum
: 2803
Toplam mesaj
: 236
Ort. okunma sayısı
: 1520
Kayıt tarihi
: 04.08.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster